Domov Novinky ASRock Z87 Extreme9/ac: ocenenie od Tom’s Hardware

ASRock Z87 Extreme9/ac: ocenenie od Tom’s Hardware

Zdielať

ASRock_ocenenie_01Rok 2014 sa ešte len začína, no magické dosky ASRock už získavajú jedno ocenenie za druhým. Najskôr získala ASRock Z87E-ITX ocenenie “Editor’s Choice” od TECHPOWERUP, následne barebone systém ASRock M8 ocenenie “Editor’s Choice Silver Award” od AnandTech, ktorý ho dokonca označili za alternatívu pre Steam Box.

Teraz ASRock Z87 Extreme9/ac svojim neuveriteľným výkonom poráža v testoch Gigabyte Z87X-UD7 TH a MSI Z87 XPower a odnáša si “2014 Approved Award” od technologickej autority Tom’s Hardware. “Čo vám dá ASRock’s Z87 Extreme9/ac za 45 dolárov navyše? Čo takto Thunderbolt, s pridaným štvorprúdovým PCIe prepínačom pre on-board zariadenia a modul 802.11ac,” napísal Thomas Soderstrom, editor Tom’s Hardware.

ASRock_ocenenie_02

ASRock Z87 Extreme9/ac je nabitá najmodernejšími technológiami A-Style pre Intel 8 Sériu. Obsahuje Home Cloud pre vzdialený prístup odkiaľkoľvek a kedykoľvek, Purity Sound 115dB SNR pre zvuk prvotriednej kvality a 802.11 ac WiFi, ktorá podporuje bezdrôtové pripojenie až do 867 Mbps. Ďalej sú tu dva 4-kanálové Thunderbolt porty pre pripojenie až 12 Thunderbolt zariadení prostredníctvom daisy chain a aj exkluzívny ASRock DP-In navrhnutý pre priame pripojenie ku grafickej karte prostredníctvom rozhrania Thunderbolt.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu ASRock Z87 EXTREME9/AC poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno