Domov Novinky Asrock uvádza základné dosky radu Fatal1ty Killer

Asrock uvádza základné dosky radu Fatal1ty Killer

Zdielať

Asrock_Fatal1ty_KillerSpoločnosť Asrock verí, že z prezývky profesionálneho PC hráčov Fatal1ty sa dá ešte niečo vyžmýkať a pripravuje novú radu základných dosiek Fatal1ty Killer. Druhé slovo v názve je tu preto, že tieto dosky prídu tiež so sieťovým riešením Killer E2200, ktoré má zabezpečiť lepšiu odozvu pri hraní hier po sieti pomocou uprednostnenie tých pravých packetov.

Prvým modelom v novej rade sa stáva Asrock Fatal1ty Z87 Killer, založený na čipovej sade Intel X87 pre procesory Haswell v socketu LGA 1150. Podporuje všetky možné funkcie pre pretaktovanie, čiže samozrejme aj zmenu násobiča a pretaktovania pamätí. 

Sieťová karta Killer E2200 má mať podľa merania firmy Asrock skutočne pozitívny vplyv na skrátenie odozvy. Overovali to v hrách League of Legends (lepšia o 136%), Diablo 3 (60%) a DOTA2 (47%). Ďalej tu máme zvukové riešenie Purity Sound s 600ohmovým slúchadlovým zosilňovačom, vstup HDMI pre pripojenie ďalšieho zariadenia k PC, Digi Power pre presné riadenie napájania procesora, ktoré je tu osmifázové. 

Zdroj: Tlačová správa Asrock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno