Domov Novinky ASRock prekonal svetový rekord, dosiahol 7 003,38 MHz

ASRock prekonal svetový rekord, dosiahol 7 003,38 MHz

Zdielať

ASRock Z97 OC Formula is the most powerful OC motherboardASRock neustále prekonáva nové svetové rekordy. Minulý týždeň ste mohli vidieť dva nové svetové rekordy – 7181,23 MHz a 1601 mark pri Intel XTU získané Johnom Lamom, overclockerom z HKEPC OC na základnej doske ASRock Z97 OC Formula a procesore Intel Core i7-4770K.

Dnes legendárny overclocker Nick Shih dosiahol neuveriteľných 7003,38 MHz s ASRock Z97 OC Formula a najnovším Intel “Devil’s Canyon” 4th Gen Core i7-4790K CPU, čím obsadil prvé miesto v rebríčku HWBOT.org. Navrhnutá a vyladená osobne Nickom Shihom, je doska ASRock Z97 OC Formula vybavená “Super Alloy“ technológiou, vrátane XXL chladičov z hliníkovej zliatiny pre rýchly odvod tepla, tlmivkami s hlinníkovými krytkami.

Tie výrazne znižuje pracovnú teplotu, Dual-Stack MOSFETmi pre efektívnejší výkon jadra CPU a NexFET MOSFETmi, ktoré poskytujú efektívnejšie využitie výkonu DRAM a lepšiu odolnosť až do 15kV. Vďaka rýchlemu odvodu tepla a stabilnému napájaniu sú tieto luxusné komponenty vašou najlepšou zbraňou na stanovenie nových svetových rekordov.

Nick Shih ranks the top 1 of i7-4790K OC at HWBOT.org

Okrem technológie Super Alloy je doska ASRock Z97 OC Formula vybavená kompletnou výbavou navrhnutou špeciálne pre pretaktovanie vrátane Multiple Filter Cap, Hi-Density Power konektoru, Conformal Coating, 12 Phase CPU Power dizajnu, 8 vrstvám PCB, 4 x 2oz medi, novo pridanému 4 fázovému dizajnu napájania pamätí atď.

Samozrejme ASRock poskytuje svoju tajnú zbraň aj v BIOSe – Jumbo V. Táto jedinečná funkcia umožňuje pri pretaktovaní vybrať najoptimálnejšie nastavenie napätia zo širšej škály CPU Vcore, CPU Cache a VCCM do max 3V pre extrémne pretaktovanie. Jumbo V je k dispozícii výhradne na ASRock Z97 OC formula, vlajkovej lodi série ASRock OC, ktorá je tou najsilnejšou doskou na lámanie limitov a ovládnutie OC arény!

CPU-Z validation

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno