Domov Novinky ASRock má v ponuke dve zaujímavé MicroATX dosky

ASRock má v ponuke dve zaujímavé MicroATX dosky

Zdielať

ASRock X99M Extreme4S rozvojom technológií a neutíchajúcou potrebou šetrenia priestoru akosi znova rastie dopyt po základných doskách, špeciálne po microATX formátoch. Nebolo to tak dávno, čo používatelia opúšťali tento formát pre slabšie hardvérové špecifikácie a menší výkon, ale teraz sa všetci akosi vracajú ku microATX systémom, pretože sa všetko zmenilo. V týchto dňoch získala ASRock X99M Extreme4 prestížne ocenenie Smart Buy od technologickej autority Tom’s Hardware a aj základná doska Fatal1ty X99M Killer si do zbierky pridáva ocenenie Approved od Tom’s Hardware.

Veľkosť nie je dôležitá a v žiadnom prípade nebráni micro TX doskám ASRock v hardvérovej výbave alebo vo výkone. Obe základné dosky X99M Extreme4 a Fatal1ty X99M Killer podporujú najnovšie 18-jadrové procesory Intel Core i7 a Xeon.

ASRock X99 Fatal1ty X99M Killer

Tiež podporujú quad channel DDR4 až do 3000+(OC), plus najrýchlejšie rozhranie 32 Gbps PCIe Gen3 ×4 Ultra M.2. Okrem toho majú stále dostatočnú šírku pásma pre PCIe na inštaláciu grafických kariet v zapojení Quad CrossFireX alebo SLI móde a aj pár PCIe gigabit LAN.

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno