Domov Novinky ASRock má nové dosky Killer aj pre zbrusu nové SSD

ASRock má nové dosky Killer aj pre zbrusu nové SSD

Zdielať

ASRock 990FX KillerSpoločnosť ASRock si pripravila pre náš trh štyri nové základné dosky rady Killer, ktoré sú z polovice určené pre procesory Intel a z polovice pre AMD. Dočkáme sa tak modelov Z87 Killer, B85 Killer, 990FX Killer a FM2A88X+ Killer.

Nové dosky prichádzajú v prípade modelu 990FX Killer so slotom PCIe Gen2 x2/SATA M.2, ktorý sa tak bude hodiť pre pripojenie ďalšej generácie SSD, ktoré prídu v podobe formáte NGFF (Next Generation Form Factor). ASRock 990FX Killer tak podporuje M.2 SATA3 6.0 Gb/s a M.2 PCI Express až do Gen2 x2 10Gb/s. Ďalej majú dosky Killer spoločné sieťové riešenie Killer E2200 “zlaté” kondenzátory, napájanie Digi Power, Purity Sound 115dB SNR, Gaming Armor, Key Master, F-Stream a softvérová sada XSplit.

ASRock FM2A88X+ Killer

Model FM2A88X+ Killer je vybavený čiernym socketom, čo znamená, že je pripravený aj pre očakávaný APU Kaveri, pričom podporuje pamäte do frekvencie až 2600 MHz, má výstupy HDMI, DVI-D a D-Sub, celkovo osem konektorov SATA 6 Gbps a istý port pre myši, ktorému opäť raz prepožičal svoju prezývku Jonathan Wendel – Fatal1ty.

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno