Domov Novinky Ascend P6: „Európsky spotrebiteľský smartfón roka“

Ascend P6: „Európsky spotrebiteľský smartfón roka“

Zdielať

Huawei_Ascend_P6_01Spoločnosť Huawei, popredný svetový dodávateľ riešení v oblasti informačných a komunikačných technológií a koncových zariadení, bola 6. septembra v Berlíne ocenená v rámci odovzdávania výročných správ asociácie EISA.

Telefón Huawei Ascend P6, ktorý sa na trhu objavil tento rok v júni (na Slovensku od začiatku septembra), získal cenu „Európsky spotrebiteľský smartfón roka 2013 – 2014“. Telefón sa vyznačuje tenkým dizajnom s hrúbkou len 6,18 mm a elegantným kovovým telom. Podľa hodnotenia poroty je Huawei Ascend P6 „prekvapivo dobre vybavený telefón ponúkaný za veľmi atraktívnu cenu.“

European Imaging and Sound Association (EISA) ocenila v Berlíne novú vlajkovú loď Huawei Ascend P6 medzi smartfónmi

Huawei_Ascend_P6_EISA

„Sme veľmi radi, že sme toto prestížne ocenenie od asociácie EISA získali. Toto ocenenie predstavuje jasné uznanie toho, že sme v Huawei schopní vytvárať produkty, ktoré naplnia a prekročia vysoké štandardy európskych spotrebiteľov,“ prehlásil výkonný viceprezident Huawei Consumer Business Group Colin Giles, a dodal: „Snažíme sa ponúkať v každej triede tie najlepšie výrobky, ktoré zaujmú ľudí po celom svete a v prípade Huawei Ascend P6 sa nám to podarilo.“

Huawei Ascend P6 bol po prvýkrát predstavený v júni 2013 v Londýne a momentálne je ponúkaný vo viac ako šesťdesiatich krajinách sveta. Huawei Ascend P6 je už dostupný na slovenskom trhu a v blízkej dobe bude zaradený do ponuky všetkých mobilných operátorov. Odporúčaná predajná cena pre tento produkt je 389 EUR s DPH a bude dostupný v čiernom a bielom farebnom variante s puzdrom v príslušnej farbe.

Huawei_Ascend_P6_02

O asociacií EISA (Europan Imaging and Sound Association)

EISA (Europan Imaging and Sound Association) bola založená v roku 1982 a je to multimediálna asociácia, ktorá sa zaoberá testovaním spotrebiteľských elektronických produktov. Jej členmi je päťdesiat časopisov zaoberajúcich sa audiom, videom, fotografiou alebo mobilnými prístrojmi z dvadsiatich európskych krajín. Ceny EISA sú uznávané ako jedny z vôbec najprestížnejších a slúžia ako najlepšie odporúčania zákazníkom.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Huawei Ascend P6 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno