Domov Novinky Apps Rulezz 2014 pozná najlepšie Slovenské aplikácie

Apps Rulezz 2014 pozná najlepšie Slovenské aplikácie

Zdielať

AppsRulezzSpoznali sme najlepšie slovenské aplikácie tohto roka a ich autorov. Do štvrtého ročníka národnej súťaže sa prihlásilo 46 developerov s 59 aplikáciami a dominovali aplikácie pre smartfóny.

Národná súťaž mobilných aplikácií Apps Rulezz 2014 pozná svojich víťazov. Najviac aplikácií súťažilo v kategórií Smartfóny, pričom dominovali aplikácie pre operačný systém Android s počtom 36 prihlásených aplikácií. Až 32 aplikácií bolo prihlásených pre operačný systém iOS. V kategórii Brandované aplikácie odborná porota udelila prvé miesto aplikácii sli.do Google Glass App. Na druhom mieste skončila aplikácia Viamo a tretie miesto obsadila Goldee for Philips hue.

Medzi Nebrandovanými aplikáciami vyhrala aplikácia Hopintaxi. Na druhom mieste skončila aplikácia Sygic Job Dispatch a na treťom Little Galaxy. Najúspešnejšou aplikáciou pre smartfóny sa stala Viamo, druhé miesto si odniesla aplikácia Hopintaxi a tretia skončila aplikácia Sygic Job Dispatch Medzi aplikáciami pre tablety dominovala Little Galaxy, na druhom mieste skončila Sygic Job Dispatch a tretie miesto patrí SmartBanking SK.

V novej kategórii Gadgets zvíťazila aplikácia sli.do Google Glass App. Po druhýkrát v rámci národnej súťaže bolo udelené ocenenie najlepších autorov aplikácií, Orange App Developer roka. Prvenstvo patrí spoločnosti HopIN s.r.o., druhé miesto si podelili bonetics.com a Sygic, tretie miesto získava VIAMO a.s. Za najlepšiu aplikáciu mohli zahlasovať aj účastníci konferencie Mobile Rulezz 2014. Podľa ich hlasovania sa najlepšou aplikáciou stala aplikácia sli.do Google Glass App.

Zdroj: Tlačová správa Orange

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno