Domov Novinky Apple začína s výrobnou nových iPad Air a iPhone 6

Apple začína s výrobnou nových iPad Air a iPhone 6

Zdielať

apple_predaj02Apple podľa serveru Bloomberg začína vyrábať nástupcov tabletov iPad pre tento rok. Väčší iPad (pravdepodobne iPad Air 2) by mal mať novo riešený displej, ktorý zníži odrazy a výrazne sa zvýši čitateľnosť. Technológia nie je presne popísaná, ale Apple používa podobné riešenia pre iPhone a iMac.

Bloomberg ďalej píše, že aktualizovaný bude tiež iPad mini s Retina displejom. Všeobecne sa očakáva, že oba modely dostanú čítačku prstov, ako má iPhone 5S a nový procesor Apple A8. Zmeny v dizajne sa skôr neočakávajú. Objavilo sa niekoľko špekulácií o tom, že Apple bude chcieť ešte zmenšiť súčasný iPad Air, ale fotografie údajného zariadenia boli neskôr označené za podvrh.

apple_products

Mimo aktualizované iPady sa očakáva, že Apple predstaví  na začiatku septembra nový väčší iPhone a špekuluje sa o variante s 5,5palcovým displejom.

Apple iPhone 6_1

Telefón ponúkne zafírové sklíčko a rozlíšenie pravdepodobne 1704×960 pixelov. Vidieť ho môžeme na následujúcich fotografiách. Okrem menšej verzie sa podľa špekulácií objaví aj väčšie iPhone s 5,5″ displejom, zrejme ale až budúci rok. Celkové rozmery nového iPhonu by mali byť 137,5×67×7 milimetrov, novinka bude teda tenšia ako iPhone 5S.

Zdroj: Smartmania, Bloomberg

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno