Domov Novinky Apple iPad Air sa vznietil v predajni

Apple iPad Air sa vznietil v predajni

Zdielať

iPad air zhorelÚspešný tablet Apple iPad Air dokázal ohúriť ľudí na celkom svete. Jeho nekompromisný výkon a k tomu nízka hmotnosť sú určite dobré plus. Ale čo ak by vám počas používania vybuchol?

V Austrálskej predajni telekomunikačného operátora Vodafone v meste Canberra naozaj vybuchol. Vybuchol priamo na výstavnom pulte. Celá budova bola evakuovaná a v strachu pred požiarom bol privolaný hasičský zbor. Priebežné výsledky vyšetrovania zistili, že hlavným vinníkom požiaru bol nabíjací port tabletu, ktorý sa vznietil. Prípad ešte nie je celkom objasnený, ale takáto reklama novinke určite neprospeje. Najhoršie na tom je, že tablet používal originálnu nabíjačku aj batériu. Vinníkom teda nieje tretí subjekt.

Zdroj: Dailymail

Zdielať
Predchádzajúci článokSony potvrdilo najbližšie aktualizácie
Nasledujúci článokMoto X Developer Verzia klesla na 550 dolárov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno