Domov Novinky Apple iPad Air dostane nové klávesnice od Logitechu

Apple iPad Air dostane nové klávesnice od Logitechu

Zdielať

logitech-ipad-airDnes oznámila spoločnosť Logitech nové klávesnice s názvami FabricSkin Keyboard Folio, Ultrathin Keyboard Cover, Ultrathin Keyboard Folio, a Folio Protective Case ktoré sú určené pre ochranu Apple iPad Air.

Prvé tri produkty patria medzi Bluetooth bezdrôtové klávesnice, ktoré sľubujú veľké klávesy pre presnejšie písanie. Ochranné puzdro Folio neponúka klávesnicu, ale je dodávaný s podstavcom z nepremokavej kože, ktorá ochráni iPad pred nárazmi, škrabancami a škvrnami. Je taktiež najľahší a najtenší prípad z novej zostavy. Všetky tieto produkty by mali byť k dispozícii počas Novembra. Apple iPad Air je dostupný od 1. novembra. 

Zdroj: Cnet

Zdielať
Predchádzajúci článokSurface 2 nieje konkurencia pre Nokiu Lumia 2520
Nasledujúci článokNokia pripravuje hlinikovú Lumiu 929
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno