Domov Návody Aplikácie a Laucher Nexus 5 sú k dispozícií na stiahnutie

Aplikácie a Laucher Nexus 5 sú k dispozícií na stiahnutie

Zdielať

nexus 5Po včerajšom predstavení operačného systému Android 4.4, ktorý predstavil Google sa používatelia majú načo tešiť nakoľko prinesie podporu aj pre slabšie zariadenia.

Takže je pravdepodobné, že smartfóny, ktoré nedostali aktualizácie na Android Jelly Bean dostanú aktualizáciu na KitKat. Všetko to záleží aj na jednotlivé spoločnosti, ktoré vyrobili dané zariadenia.

Dnes sa však na internete objavili aplikácie z Androidu 4.4 v Nexuse 5. Tieto aplikácie sa ešte neobjavili ani v Google Play ale teraz je tu možnosť si ich vyskúšať na vašom zariadení. Do smartfónu alebo tabletu si môžete nainštalovať najnovší Hangouts s podporou SMS, launcher nazývaný ako Experience, či nové hodiny, kalkulačku a mnoho ďalšieho.

Pred inštalovaním Vám odporúčame zálohovať si aplikácie, ktoré idete preinštalovať!

Vďaka stránke Phandroid, ktorý pridal na svoje stránky návod na inštaláciu Launcheru si môžete krok po kroku tento Launcher nainštalovať aj vy.

1. PreBuiltGmsCore (Google Play Services 4.0)
2. Velvet (Google Search)
3. GoogleHome (Google Launcher)

Launcher pri používaní Google Search môže vyhadzovať chybu v podobe hlášky FC (force close). Je však jednoduchý spôsob ako tuto hlášku odstrániť. Dlho držte prst na domovskej obrazovke a vyberte nastavenia. Vyberte možnosť Hlas a za jazyk zvoľte jazyk napr. Angličtinu. Stlačte tlačidlo Home a zopakujte znova vyššie uvedené kroky s výberom jazyka, ktorý budete používať.

Google-Experience-Launcher

Zdroj: Phandroid a Phandroid

Zdielať
Predchádzajúci článokGoogle Nexus 5 oficiálne predstavený
Nasledujúci článokGoogle Nexus 5 na Slovensku
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno