Domov Novinky Aplikácia O2 Guru vzdeláva a odporúča ako ovládať fóny

Aplikácia O2 Guru vzdeláva a odporúča ako ovládať fóny

Zdielať

O2 GuruO2 prináša vlastnú aplikáciu O2 Guru, ktorá pomáha hľadať používateľom smartfónov s Androidom praktické a zábavné aplikácie. Ide tak o ďalšiu z foriem, ktorou O2 pomáha zorientovať sa a naplno využívať možnosti smartfónov. Aplikácia je určená pre používateľov smartfónov s operačným systémom Android.

O2 Guru odporúča je aplikácia s prehľadným hlavným menu. Kliknutím na odkaz v hlavnom menu alebo v kategóriách sa zákazníkovi otvorí prehľad aplikácií. Po výbere sa zákazníkovi zobrazí popis aplikácie, jej náhľad, prípadne video. Aplikácia sa dá stiahnuť do smartfónu na tejto adrese.

O2 Guru 01

V spodnej časti sa nachádza tlačidlo „Inštaluj“. Po kliknutí na tlačidlo je používateľ prelinkovaný na Google Play Store, kde si môže aplikáciu stiahnuť a inštalovať do mobilu. O2 Guru má aj webovú verziu, ktorú je možné nájsť na tejto stránke.

O2 Guru 02

Aplikácia sa od Google Play Store odlišuje najmä tým, že ponúka potrebný výber užitočných aplikácií. Používateľ si tiež môže vybrať či chce prezerať aplikácie len v slovenskom jazyku alebo tie, ktoré sú zadarmo.

Zdroj: Tlačová správa O2

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno