Domov Novinky Aplikácia Drink Invite: Cez smartfón už pošlete aj drink

Aplikácia Drink Invite: Cez smartfón už pošlete aj drink

Zdielať

Drink Invite 01Sľúbili ste zatiahnuť prvú piatkovú rundu, no pracovné povinnosti vás ešte držia v kancelárii? Bývate v Bratislave a chcete pozvať na pohárik kamaráta z Trnavy? S mobilnou aplikáciou Drink Invite to už nie je problém. Stačí priateľov do aplikácie pozvať z Facebooku alebo e-mailom, nahrať si kredit platobnou kartou alebo cez pay pal a na pohárik obľúbeného pitia môžete známych odteraz pozývať dotykom prsta.

Aplikácia sama upozorní na ponuky barov vo vašom regióne a priateľom dokonca prezradí, aké drinky máte najradšej, aby sa s pozvaním vždy trafili. Drink prijatý cez aplikáciu si adresát po predložení jedinečného kódu môže vypiť v ktoromkoľvek zo siete zapojených podnikov po celom Slovensku. Tých je momentálne 250, do konca roka však má projekt ambíciu rozšíriť sieť na 400 prevádzok.

Drink Invite 02

Rovnako sa bude postupne rozširovať portfólio dostupných drinkov, z ktorého je zatiaľ možné posielať značky Absolut, Becherovka, Jameson, Ballantine’s, Ararat, Beefeater, Olmeca a Havana Club. Aplikáciu si môžete stiahnuť z App store alebo Google Play a možno sa vám v rámci uvádzacej akcie pošťastí získať jeden zo 100 bezplatných drinkov denne.

Zdroj: Tlačová správa

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno