Domov Novinky AOC uvádza širokú sériu monitorov pre hráčov

AOC uvádza širokú sériu monitorov pre hráčov

Zdielať

AOC G2460PQU-BRHerný monitor AOC G2460PG, ktorý je vybavený technológiou NVIDIA G-SYNC, vtiahne hráča priamo do akcie. Integrovaný modul G-SYNC synchronizuje obnovovaciu frekvenciu displeja a GPU grafickej karty, takže medzi ním a hrou nič nestojí. Má veľmi krátku dobu odozvy 1 ms. Monitor má Full HD rozlíšenie, teda 1920×1080 pixelov a jas 350 cd. Pre rýchly prenos obrazu je navyše vybavený DisplayPortom. Pre tých, ktorí chcú vylepšiť svoje herné zážitky monitorom za dostupnú cenu, je určený model AOC G2460PQU/BR alebo AOC G2460FQ. Oba sú vybavené 24″ panelom s obnovovacou frekvenciou 144 Hz.

Obnovujú obraz viac než dvakrát rýchlejšie než bežné 60 Hz displeja, takže únava očí alebo trhanie obrazu sú minulosťou. AOC G2460PQU/BR navyše hneď na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom a červeným lemom. Model G2770PQU je veľkostne najväčším monitorom v hernom portfóliu monitorov AOC. Je vybavený TN panelom s uhlopriečkou 27″ a ponúka obnovovaciu frekvenciu a krátku dobu odozvy rovnako ako ostatné herné špecialisti od AOC. Tento model je vhodný najmä pre hráčov, ktorí si chcú užiť hranie z väčšej vzdialenosti.

Vďaka veľkému displeju sa herný nadšenci môžu tešiť na intenzívny a realistický zážitok so skutočnou konkurenčnou výhodou. Vedľa svojho výkonu ponúka monitor AOC G2770PQU širokú škálu možností pripojenia vrátane podpory MHL pre zariadenia so systémom Android, možnosť ergonomicky prispôsobiť nastavenie monitora vlastným požiadavkám a integrované stereo reproduktory.

Zdroj: Tlačová správa AOC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno