Domov Novinky AOC uvádza IPS monitory s Onkyo reproduktormi

AOC uvádza IPS monitory s Onkyo reproduktormi

Zdielať

aoc_i2473Pwm-2Spoločnosť AOC oznámila uvedenie dvoch nových 23,8 palcov IPS monitorov. Oba nové modely i2473Pwm a i2473Pwy sa vyznačujú jedinečným a oceňovaným Razor dizajnom. Naviac sú v nich základne zabudované dva 7 wattové reproduktory značky ONKYO, ktoré zaručí skvelý zvuk pri hraní hier alebo sledovaní filmov.

Ako doplnok k vynikajúcemu obrazu sú nové modely vybavené technológií MHL, poprípade aj bezdrôtovou Miracast. AOC vybavila nové monitory série 73 najnovšími 23,8 palcovými Full HD IPS panelmi. Vďaka výbornému jasu 250 cd/m², krátkej dobe odozvy, len 5 ms (GTG), a širokým pozorovacími uhlom poskytujú reálny zážitok zo sledovania. Aby sa zvuk vyrovnal kvalite obrazu, sú monitory osadené dvoma silnými 7 wattovými Onkyo reproduktory. Externý audio systém tak už nie je potrebný.

Oba monitory sú vybavené širokými možnosťami pripojené – ako analógovým D-Sub, tak digitálnymi HDMI konektormi. Podporujú technológiu MHL, ktorá umožňuje pripojiť k monitoru akékoľvek Android zariadenie a zdieľať jeho plochu na veľkej obrazovke. Pripojené zariadenia sa zároveň i dobíjajú. Model i2473Pwy dokonca umožňuje zdieľať plochu mobilného zariadenia bezdrôtovo vďaka novej technológii Miracast. Používatelia si tak môžu vychutnať streamované Full HD videa, hudbu alebo surfovanie po internete – a to všetko zdieľať na veľkú plochu.

aoc_i2473Pwm

Monitory AOC i2473Pwm a i2473Pwy rešpektuje veľa certifikátov trvalej udržitelnosti, akou sú TCO 6.0 alebo Energy Star 6.0. AOC na tieto monitory poskytuje 3 ročnú záruku a službu výmeny chybného monitoru priamo na mieste u zákazníka.

Nové monitory série 73 sú dostupné za doporučenú cenu 170 eur bez DPH a poplatkov za i2473Pwm a za Miracast model i2473Pwy používateľ zaplatí 262 eur bez DPH a poplatků.

Zdroj: Tlačová správa AOC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno