Domov Novinky AOC uvádza 34 palcový WQHD monitor

AOC uvádza 34 palcový WQHD monitor

Zdielať

AOC u3477Pqu 01Spoločnosť AOC prichádza na náš trh s novým 34 palcovým WQHD modelom. Je preto správnou voľbou pre milovníkov veľkých filmových plátien a náročných používateľov využívajúce multitasking. Monitor je vybavený UHD (4K) rozlíšením 3440×1440 pixelov a pomer strán 21:9 zaisťuje sledovanie filmov bez čiernych pruhov v hornej a dolnej časti obrazovky.

Široká konektivita monitora zahŕňa USB 2.0, USB 3.0, DisplayPort a integrovaný HDMI port s funkciou MHL. Na celej ploche monitora možno zobraziť súčasne štyri strany A4. Pozoruhodný je aj fakt, že monitor má rovnakú výšku ako akýkoľvek iný 27″ model. Monitor dobre využijete pri prezentáciách, užitočná je tiež možnosť prezerať obrázky a fotky súčasne z rôznych zdrojov. Vo výbave monitora nechýba ani funkcia Screen+, prostredníctvom ktorej možno veľký monitor rozdeliť do štyroch panelov.

Najväčší IPS monitor od AOC, model u3477Pqu, ponúka úchvatných 4,95 milióna pixelov a všetkým náročným užívateľom aj milovníkom filmov prináša prvotriedne zobrazovanie obsahu vo formáte 21:9. Vďaka Real 8-bit + FRC dokáže zobraziť viac než 1 miliardu farieb. Nový 34″ model prináša prekvapivo veľmi vysokú obnovovaciu frekvenciu 60 Hz a čas odozvy len 5 ms. Preto tento monitor uvítajú predovšetkým hráči počítačových hier.

AOC u3477Pqu 02

Monitor u3477Pqu je vybavený IPS panelom a preto ponúka široké pozorovacie uhly až 178 ° horizontálne aj vertikálne. A nad tým všetkým je tu jas 320 cd, vďaka ktorému sa dá monitor využívať aj v miestach s ostrým okolitým svetlom. Podobne ako u všetkých svojich ostatných monitorov ponúka AOC aj u nového modelu u3477Pqu rozmanitosť pripojenie a dbá na životné prostredie. Monitor u3477Pqu vyhovuje podmienkam certifikácia EnergyStar 6.0 a TCO 6.0 a pre úsporu elektrickej energie je vybavený inteligentným softvérom Eco Mode a e-Saver.

Z hľadiska konektivity je monitor AOC perfektne pripravený: má 4 USB porty (dva USB 2.0 a dva USB 3.0), DisplayPort a pre užívateľov mobilných zariadení s Androidom aj HDMI konektor s funkciou MHL. Rovnako ako na všetky svoje monitory AOC poskytuje aj na nový model u3477Pqu trojročnú záruku. Novinka bude na našom trhu dostupná od septembra 2014 za maloobchodnú cenu 649 eur.

Zdroj: Tlačová správa AOC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno