Domov Novinky AOC predstavuje nové IPS monitory s asymetrickým stojanom

AOC predstavuje nové IPS monitory s asymetrickým stojanom

Zdielať

AOC rozširuje ponuku o dva nové modely, ktoré sú potechou pre oko, aj keď nie sú práve zapnuté. AOC I2481FXH (23,8“) a AOC I2781FH (27“) totiž vynikajú nad asymetrickým kovovým stojanom a hranice stierajú dizajnom. Prekvapenie však prichádza po zapnutí – IPS panel zaručuje najluxusnejšie vernosť farieb, ostrý kontrast a skvelý obraz so zameraním na detaily.

AOC I2481FXH 01

Monitory sa právom pýši svojimi úplne unikátnymi asymetrickými kovovými podstavcami. K zaujímavému vzhľadu prispievajú aj ultratenké, takmer hranice utrel rámčeky: rám 23,8“ modelu AOC má šírku len 7,5 mm, zatiaľ čo u 27“ modelu je to 9,9 mm. Vďaka tomu sú veľmi príťažlivým doplnkom pre každého používateľa s citom pre štýl.

Oba monitory však zaujmú ešte viac, ak ich zapne vďaka IPS panelu s Full HD rozlíšením 1920×1080 pixelov si používatelia vychutnajú nielen širokouhlými pozorovacími uhlami až 178°, ale aj skvelý obraz s prvotriednou vernosťou farieb, pôsobivým kontrastom a oslnivými detaily. Technológia Flicker Free reguluje jas na zabezpečenie sledovania bez blikania a šetrí váš zrak aj pri dlhšej práci s monitorom.

AOC I2481FXH 02

Vďaka dvom HDMI konektorom a jednej zásuvke VGA sa oba monitory môžu jednoducho prepojiť s mnohými ďalšími zariadeniami, ako sú DVD prehrávače, herné konzoly atď. Pre pohodlný a ničím nerušený počúvanie môžu používatelia zapojiť svoje slúchadlá priamo do príslušného vstupu na monitore. Monitor AOC I2481FXH bude k dispozícii v októbri 2015 za 179 eur a model AOC I2781FH neskôr v decembri za cenu 249 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno