Domov Novinky AOC predstavuje kompaktný, 23,6“ 4K Ultra HD monitor

AOC predstavuje kompaktný, 23,6“ 4K Ultra HD monitor

Zdielať

Spoločnosť AOC, špecialista na monitory, predstavuje nový špičkový monitor AOC U2477PWQ s 4K rozlíšením, ktorý sa skvele hodí na pracovný stôl doma alebo v kancelárii. Nový 23,6“ model poskytuje používateľom pôsobivé Ultra HD rozlíšenie 3840×2160 pixelov. PLS panel zaručuje najlepšie podanie farieb vo všetkých uhloch a využíva 100% sRGB farebnej škály.

AOC U2477PWQ

HDMI 2.0 zaisťuje prenosovú rýchlosť až do 18 Gbps, čo dovoľuje plynulé prehrávanie 4K videí, poteší nadčasový dizajn a zameranie pre profesionálov i náročných domácich používateľov. Mnoho používateľov si zvyklo na displeje s vysokou hustotou pixelov na smartfónoch alebo tabletoch a uvítali by ich aj na obrazovkách svojich monitorov. Rozmery väčšiny monitorov s 4K rozlíšením sú však pre kancelárie až moc veľké. Nový monitor ponúka kompaktné riešenie pre každého.

S novým operačným systémom Windows 10 sa navyše detekcie a nastavenie 4K rozlíšenie stali intuitívnejším a jednoduchšími a to pre monitory všetkých veľkostí a formátov. PLS panel prináša precízne farebnú reprodukciu a široké pozorovacie uhly (178°/178°), či vynikajúce pozorovacie uhly. Vďaka štýlovému dizajnu bude nový AOC U2477PWQ nápadný v každom pracovnom prostredí.

Nový model je tiež vybavený modernými konektormi pre maximálnu konektivitu. Navrch k ultrarýchlemu HDMI 2.0, sú k dispozícii aj MHL 3.0 a DisplayPort 1.2 konektory. MHL umožňuje používateľom zdieľať plochu chytrého telefónu alebo tabletu na monitore, zatiaľ čo sa tieto zariadenia nabíjajú. Nový monitor AOC U2477PWQ bude k dispozícii v decembri 2015 za cenu 399 eur.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno