Domov Novinky AOC predstavuje dva nové prémiové 4K UHD monitory

AOC predstavuje dva nové prémiové 4K UHD monitory

Zdielať

Spoločnosť AOC rozširuje svoju oceňovanú sériu 77 o ďalšie dva prémiové 4K UHD monitory. AOC U2777PQU s uhlopriečkou 27“ a AOC U3277PWQU s veľkosťou 31,5“ sa pýši skvelým 4K rozlíšením 3840×2160 pixelov, ktoré je štyrikrát väčšia ako u Full HD.

AOC U3277PQU

Výsledkom je ešte detailnejší obraz a vďaka vysokej hustote bodov sa používatelia môžu tešiť na väčšiu pracovnú plochu. Štýlové monitory ponúkajú obrazovú kvalitu, komplexné ergonomické funkcie a technológiu Flicker-Free. Sú ideálne pre všetkých používateľov, hľadajúcich precízny a detailný obraz rovnako ako pohodlné nastavenie pre zdravší životný štýl.

Model U2777PQUje vybavený kvalitným IPS panelom a U3277PWQU panelom AMVA. Oba disponujú rozlíšením 4K UHD (3840×2160 pixelov) a pomerom strán 16:9. AMVA panel pri monitore ponúka širšiu farebnú škálu – 95% NTSC. Vysoké rozlíšenie prináša viac miesta na pracovnej ploche, pričom oba modely sa dobre hodí aj do kancelárskych prostredí. Každý z modelov má 60 Hz a krátku dobu odozvy, čím sú atraktívne aj pre herné nadšencov.

AOC U2777PQU

Oba monitory sú vybavené niekoľkými ergonomickými funkciami, ktoré používateľom prináša príjemný pracovné zážitok. Každý monitor má výškovo nastaviteľný stojan, navyše s funkciou pivot, možnosť natočenia či sklopenia presne tak, ako to každému vyhovuje a je mu to pohodlné. Technológia Flicker-Free od AOC reguluje jas a redukuje blikanie obrazovky, čím šetrí oči. Nové modely disponujú viacerými vstupmi, čím používateľom umožňujú pripojiť rôzne zariadenia.

Okrem DisplayPort, HDMI 2.0, DVI a VGA majú tiež konektor USB 3.0, ktorý umožňuje rýchly prenos dát a dobitie mobilného zariadenia. Model U3277PWQU je naviac vybavený funkciami PiP (Picture-in-Picture) a PbP (Picture-by-Picture), vďaka ktorým možno zobraziť obsah z dvoch rôznych zariadení súčasne vďaka ďalšiemu oknu alebo rozdelenia obrazovky. Zobrazenie z oboch zdrojov je vďaka rozlíšenie 4K UHD detailné a multitasking je tak ľahšie ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: AOC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno