Domov Novinky AOC predstavuje 25“ QHD monitor s IPS panelom

AOC predstavuje 25“ QHD monitor s IPS panelom

Zdielať

Spoločnosť AOC rozširuje svoju profesionálnu radu monitorov o 25“ model pýšiaci sa Quad HD rozlíšením 2560×1440 pixelov. Monitor s označením Q2577PWQ prichádza s vysoko kvalitným IPS panelom so širokými pozorovacími uhlami a vynikajúcim podaním farieb.

AOC Q2577PWQ

Vďaka kombinácii úchvatných farieb a rozlíšenie je monitor ideálny pre fotografov, dizajnérov a ďalších profesionálov, pre ktorých je kvalita zobrazenia zásadný. Všetci hráči a filmoví fanúšikovia si vďaka rýchlej odozve (len 5 ms) vychutnajú čistý obraz dokonca aj počas rýchlych scén a vstavané 3W reproduktory dodajú dostatočné ozvučenie. Rýchly vstup DisplayPort je ideálnou voľbou pre hladký prenos obsahu s vysokým rozlíšením.

AOC svoj nový QHD monitor vybavil pokročilým IPS panelom, ktorý zaručuje precízne zobrazenie farieb, kontrast a široké pozorovacie uhly (178°/178°). Nový model ponúka širokú škálu pripojenia. Je vybavený digitálnymi vstupmi DisplayPort, HDMI a DVI i analógovým VGA. Nie je preto žiadny problém zapojiť hernú konzolu, viac počítačov a ďalších zariadení súčasne. AOC Q2577PWQ bude k dispozícii v septembri 2015 za odporúčanú maloobchodnú cenu 349 eur vrátane DPH.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno