Domov Novinky AOC predstaví na Gamescone 240Hz monitor Agon G-SYNC

AOC predstaví na Gamescone 240Hz monitor Agon G-SYNC

Zdielať

Práve v čase veľtrhu Gamescom 2017 uvedie spoločnosť AOC na trh svoj najnovší 240 Hz herný monitor. Monitor sa ďalej môže pochváliť dobou odozvy 1 ms, technológiami NVIDIA G-SYNC, NVIDIA Ulmb, vďaka čomu je tak ideálnou voľbou pre profesionálne hranie hier.

Monitor prichádza s 24,5″ TN panelom 16:9, ktorý má 1920×1080px, Full HD rozlíšenie. Vďaka 240Hz obnovovacej frekvencii a vstavanému modulu NVIDIA G-SYNC je ideálnou voľbou pre vlastníkov grafických kariet NVIDIA, ktorí hľadajú plynulú prevádzku pri rýchlom hraní, napr. FPS hier, kde sa počíta doslova každý zobrazený záber. Technológia G-SYNC synchronizuje obnovovaciu frekvenciu monitora s GPU grafickej karty, aby bolo eliminované trhanie a skákanie obrazu rovnako ako oneskorenie (input lag). Doba odozvy 1 ms a funkcie NVIDIA Ulmb redukujú prípadné rozmazanie alebo tzv. Ghosting, takže si hráči môžu vychutnať ostrú grafiku dokonca aj v extrémne rýchlych akčných scénach.

Pre lepšie pohodlie používateľov je monitor vybavený držiakom, flexibilným stojanom AOC Ergo Dial alebo k očiam šetrnou technológiou Flicker-Free a ďalšími. Počnúc druhým augustovým týždňom bude AOC Agon AG251FG k dispozícii v obchodoch za cenu 599 €. Návštevníci si potom tento monitor môžu osobne vyskúšať na stánku AOC na veľtrhu Gamescom v Kolíne (23.-26. August 2017, hala 5, B020).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno