Domov Novinky AOC má nový veľký QHD monitor takmer bez rámčeka

AOC má nový veľký QHD monitor takmer bez rámčeka

Zdielať

Spoločnosť AOC rozširuje sériu štýlov monitorov o nový 27“ model s minimalistickým rámčekom. Nový monitor AOC Q2781PQ zaujme nielen ultra tenkým dizajnom a asymetrickým stojanom, ale aj AH-IPS panelom s QHD rozlíšením (2560×1440 pixelov).

AOC Q2781PQ 01

Vďaka vynikajúcej kvalite obrazu a funkciám ako Flicker-Free ocenia tento monitor ako profesionáli, tak aj domáci používatelia. Monitor ponúka kvalitu obrazu v pôsobivom dizajne, čo iste zaujme všetkých používateľov zameraných na štýl, pričom minimalistický dizajn vychádza z takmer bezrámečkového prevedenia.

Rámček na hornej, pravej a ľavej strane monitora má iba 5,7 mm a na spodnej potom 6,25 mm. Vďaka modernému AH-IPS panelu s QHD rozlíšením  sa monitor môže pochváliť skvelými pozorovacími uhlami a verným podaním farieb s pokrytím 100% sRGB. Model je preto vhodný nielen pre úpravy fotografií, editáciu videa alebo grafické a multimediálne aplikácie.

AOC Q2781PQ 02

Moderné funkcie ako technológia Flicker-Free a viacero video vstupov robia z monitora šikovného a príjemného spoločníka pre domov i kanceláriu. Používatelia, ktorí pravidelne trávia dlhé hodiny pri monitore, iste ocenia technológiu, ktorá reguluje podsvietenie monitora a eliminuje tým nepríjemné blikanie, ktoré tak často spôsobuje únavu a namáha zrak.

Tí, čo by radi prepojili monitor so svojimi hernými konzolami, prehrávačmi Blue-ray alebo notebookom, môžu využiť širokú radu vstupov. Predovšetkým dva HDMI porty, DisplayPort aj klasický VGA vstup. Či už hľadáte monitor vhodný k úprave fotiek, prácu s tabuľkami alebo taký, s ktorým zaujmete svojich kolegov v kancelárii, AOC Q2781PQ poteší domáce i profesionálnych používateľov. Nový monitor AOC Q2781PQ bude k dispozícii v júli 2016 za cenu 349 eur.

Zdroj: AOC

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno