Domov Novinky Antec Nineteen Hundred: vysoká skriňa pre náročných

Antec Nineteen Hundred: vysoká skriňa pre náročných

Zdielať

Antec Nineteen Hundred 01Známy výrobca počítačových skríň Antec si pripravil nový model Nineteen Hundred, ktorý tak už podľa svojho názvu patrí medzi herné skrine. Ide o veľmi vysokú skriňu určenú pre výkonné zostavy s mnohými pevnými diskami a veľkou základnou doskou.

Nová skriňa Antec Nineteen Hundred tak nie je určená pre väčšinu zostáv, nemá zmysel si kúpiť takto veľkú skriňu a prevádzkovať v nej počítač s dvomi diskami založený na základnej doske ATX. Nineteen Hundred totiž zvládne ubytovať dokonca až 12 pevných diskov plus dve SSD a veľkú základnú dosku formátu SSI CEB, alebo plnohodnotné E-ATX.

Jej dizajn je jednoduchý a využíva farebné detaily, buď v zelenej alebo červenej farbe. Ide o prieduchy v čele skrine, silikónové podložky v diskových šuplíkoch a záslepky kariet, čo sa veľmi podobá tomu, čo ponúka pri svojich skriniach Fractal Design.

V bočnici má táto skriňa číre plexi, ktorého veľkosť viacmenej zodpovedá priestoru vyhradenému základnej doske. Rozmery skrine sú 696×223,6×555 mm. Hmotnosť uvedená nebola, ale vzhľadom na okolnosti musíme počítať s tým, že bude vysoko cez 10 kg.

Antec Nineteen Hundred 02

O chladenie sa tu postará šesť 120 mm ventilátorov s ložiskami FDB (Fluid Dynamic Bearing), ktoré sľubujú tichú prevádzku a dlhú životnosť. Tri sú umiestnené vpredu, dva hore a jeden vzadu, pričom ďalšie dva 120 mm pozície sú na diskové šachty.

Grafické karty tu môžu mať dĺžku až 330 mm a procesorový chladič môže mať na výšku až 175 mm. Predný panel potom nesie štyri porty USB 3.0, dva USB 2.0 a audio konektory. Špecialitou tejto skrine sú tiež dve pozície pre ATX zdroj. Antec Nineteen Hundred dorazí do európskych obchodov už skoro, s odporúčanou cenou 284 euro.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Antec Nineteen Hundred môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Zdroj: Tlačová správa Antec

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno