Domov Novinky Android aplikácia GMail dostane dalšiu aktualizáciu

Android aplikácia GMail dostane dalšiu aktualizáciu

Zdielať

nexusae0_gmail_thumb1Používate na svojom android zariadeniu aplikáciu Gmail? V najbližšej dobe by mala prísť aktualizácia, ktorá ani nás veľmi nepotešila.

Počas týždňa ste mohli zaznamenať väčší počet aktualizácii od spoločnosti Google pre svoje aplikácie. Môže isť o aktualizácie, ktorými sa Google pripravuje na novú verziu Android 4.4 KitKat. Internetový portál AndroidPolice spravil analyzu zdrojových kódov a zistili zaujímavú vec. Je vysoko pravdepodobné, že aplikácia dostane aktualizáciu,ktorá získa funkciu v podobe reklám.

Posledná aktualizácia priniesla  nové kartové rozloženie konverzácii, ktoré je podobné ako aj dizajn v Google+. Taktiež dostal aj rôzne drobné aktualizáciu kde je skrytá funkcia reklám čakajúca na aktiváciu. Reklamy sa možno budu zobrazovať pravdepodobne formou mailu, ktorú si budete môcť uložiť alebo jednoducho vymazať.

nexusae0_wm_Screenshot_2013-09-25-12-37-02_thumb nexusae0_wm_Screenshot_2013-09-25-12-16-40_thumb

Zmeny sa tykajú aj notifikácie mailu, ktorá obsahuje začiatočné písmeno odosielateľa.

Tak ako? Tiež uvažujete nad tým nad čím uvažujeme aj u nás, že v prípade takejto aktualizácii prejdeme na inú aplikáciu pre príjem mailov na smartfón? Alebo Vám to nebude prekážať?

Zdroj: Androidpolice.com

Zdielať
Predchádzajúci článokRebríček TOP 100 spoločnosti sveta
Nasledujúci článokLenovo oficiálne predstavila Vibe Z
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno