Domov Novinky Android 4.4 KitKat na fotografiach

Android 4.4 KitKat na fotografiach

Zdielať

Android-4.4-KitKatPomaly ale isto sa začínajú objavovať fotografie pripravovanej Android verzie 4.4 KitKat. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako pravdepodobné bude vyzerať.

Predstavenie Androidu 4.4 KitKat je podľa informácii naplánované na koniec tohto mesiaca. Spolu z predstavením KitKat by malo prísť aj predstavenie smartfónu Nexus 5 a tabletu Nexus 10, ktoré vznikajú vďaka spolupráci Google a LG. Tak ako Nexus 5, aj Nexus 10 má mať práve túto verziu Android-u. Obrázky sú zhotovené ešte z augusta keďže firmware nesie ešte označenie Key Lime Pie. Preto je možné, že to už mohol Google pozmeniť. Podľa týchto fotografii by mohla nová verzia Androidu natívnu podporu tlačenia. Pravdepodobne to môže byť prostredníctvom služby Google Cloud Print.

Android-4.4-KitKat_1Android-4.4-KitKat_2

Android-4.4-KitKat_6Android-4.4-KitKat_3

V nastaveniach boli pridané aj ďalšie možnosti elektronickej platby Google Wallet. Zmenou prešli aj dialer aj notifikačná lišta a Android obsahuje aj biele ikony.

Android-4.4-KitKat_8Android-4.4-KitKat_9

Určite to nie sú všetky novinky, ktoré si Google pre nás pripravil. Hovorí sa aj o tom, že KitKat bude obsahovať aj podporu pre USB OTG a optickú stabilizáciu pre prednú aj zadnú kameru. Ste aj vy zvedaví čo prinesie KitKat? Tí, ktorí majú zariadenia z dielne Google budú ako prví, ktorí si túto verziu vyskúšajú.

Zdroj: Androidpolice.com

Zdielať
Predchádzajúci článokSpustenie predaja Samsung Galaxy Gear sa blíži
Nasledujúci článokPrekvapujúca aktualizácia Nexus 7 (2013) Android 4.3.1
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno