Domov Novinky Americký smartfón Saygus V2 ponúkne pamäť až 320 GB

Americký smartfón Saygus V2 ponúkne pamäť až 320 GB

Zdielať

Pre väčšinu ľudí neznáma firma Saygus so sídlom v americkou Utahu predstavila na veľtrhu CES 2015 nový smartfón, ktorý parametrami poráža aj najnovšie vlajkové lode svetoznámych výrobcov. Saygus V2 ponúka vodeodolné telo, ktoré spĺňa štandard IPX7, čo mu umožňuje prežiť v hĺbke 1 meter až 30 minút. Samotné telo je pokryté netradičným materiálom, kevlarovými vláknami.

saygus-v2

Nájdeme na ňom infraport, čítačku odtlačkov prstov a reproduktory Harman Kardon. Hlavný fotoaparát má rozlíšenie 21 MPx s optickou stabilizáciou, ktorú ponúkne aj 13 MPx predný fotoaparát. Displej má veľkost 5 palcov, vyrobený technológiou IPS s rozlíšením Full HD, chráni ho najnovšia generácia ochranných sklíčok Corning Gorilla Glass 4. Operačný systém Android je v staršej verzií 4.4 KitKat, o aktualizácií na najnovší Lollipop zatiaľ nie sú informácie.

Saygus-V2

O chod sa stará štvorjadrový procesor Qualcomm, pracujúci na frekvencií 2,5 GHz a 3 GB RAM. Bezdrôtovo nabíjateľná batéria má kapacitu 31 00mAh. Vnútorná pamäť na dáta má veľkosť 64 GB a ponúka netradične dva sloty na microSD karty (do 128 GB), čo umožňuje vytvoriť neuveriteľných 320 GB pamäte. Cena zatiaľ nie je známa, avšak pri pohľade na špecifikácie je jasné, že bude patriť medzi prémiové telefóny s vyššou cenovkou. Dostupný by mal byť v prvom štvrťroku 2015.

Zdroj: CNet

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno