Domov Novinky Amazon rozdáva aplikácie a hry v hodnote 100 dolárov

Amazon rozdáva aplikácie a hry v hodnote 100 dolárov

Zdielať

Amazon AppsVlastníte smartfón či tablet s Androidom? Až do sobotňajšej polnoci máte možnosť získať viac ako 30 platených aplikácií a hier z Amazon Appstore zadarmo. Ide o jeden z alternatívnych obchodov s aplikáciami pre Android a občas ponúka zaujímavé akcie na ponúkané aplikácie, čo sa deje aj teraz.

Až do sobotňajšej polnoci si z Amazon Appstore môžete bezplatne stiahnuť 31 titulov, ktoré sú inak platené. Ponuka je pomerne široká a zahŕňa hry aj aplikácie najrôznejších žánrov. Úplne zadarmo tak môžete získať napríklad legendárny plošinovku Sonic The Hedgehog 2, rozšírenú verziu predpovede počasia AccuWeather Platinum či správca súborov Root Explorer. Celkom by hodnota ponúkaných titulov mala dosahovať 100 dolárov.

Amazon Appstore je otvorený aj pre slovenských používateľov už viac ako rok. Pokiaľ si budete chcieť niektorú z aplikácií stiahnuť do svojho smartfónu či tabletu, nezabudnite si najprv nainštalovať oficiálneho klienta pre Amazon Appstore, ktorého získate tu. Celú ponuku hier a aplikácií, ktoré je možné až do sobotňajšej polnoci získať úplne zadarmo, nájdete priamo na stránkach Amazonu.

Zdroj: AndroidAuthority.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno