Domov Novinky Alcatel uvádza tenký tabletofón OneTouch Hero 2

Alcatel uvádza tenký tabletofón OneTouch Hero 2

Zdielať

Alcatel OneTouch Hero 2 01Alcatel uviedol na český a slovenský trh tabletofón Hero 2 s elegantným hliníkovým telom tenkým len 7,9 mm. Novinka nadväzuje na minuloročný model z rovnomennej modelovej rady. Výkon telefónu zaisťuje osemjadrový procesor s taktom 2 GHz a podporovaný 2 GB RAM. Tento 6“ obor s Full HD displejom, ktorý je takmer bez okrajov, ponúkne aj rýchle sťahovanie dát až 150 Mbps vďaka mobilnému pripojenia LTE. Poteší tiež fotoaparát s rozlíšením 13,1 megapixelov. Zariadenie sa predáva za 429,90 eur s DPH.

Hmotnosť zariadenia je 175 gramov, má 7,9 mm tenké hliníkové telo. Tabletofón dominuje IPS displej s rozlíšením Full HD, ktorý ponúka verné podanie farieb a úplne ostrý obraz. Panel takmer bez rámčeka pokrýva 90% prednej strany tabletofón a poskytuje vďaka tomu veľký priestor pre prácu i zábavu. O výdrž sa stará batéria s kapacitou 3100 mAh, ktorá udrží phablet v pohotovosti viac ako dva dni.

Alcatel OneTouch Hero 2 02

Vďaka šikovnému magnetickému flipovému puzdre MagicFlip Aero s priehľadným oknom, ktoré je súčasťou balenia, budete mať vždy prehľad o najrôznejších notifikáciách, ako sú telefónne hovory, SMS, e-maily atď. Môžete s ním tiež prijímať hovory, alebo ovládať prehrávač hudby, bez toho aby ste puzdro museli otvárať.

Zdroj: Tlačová správa Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno