Domov Novinky Alcatel upútal smartfónom OneTouch Pop Star

Alcatel upútal smartfónom OneTouch Pop Star

Zdielať

Alcatel počas konferencie CES 2016 upútal novinkou – smartfónom ONETOUCH POP STAR. Ide o štýlový smartfón, ktorý sa už začal predávať na českom i slovenskom trhu. Telefón sa kedykoľvek dokonale prispôsobí používateľovi vďaka širokej škále zadných krytov. Na výber je z troch farebných krytov v balení, a ďalších 7 krytov z dreva, kože, či denimu je možné zakúpiť zvlášť. Ak si chcete smartfón dokonale zladiť, QR kód krytu prečítate aplikáciou a tá vám zosynchronizuje displej, teda jeho tapetu so zadným krytom. Dôraz na detail kladie zaobleným dizajnom hrán a zúženým telom.

alcatel-onetouch-pop-star

Procesor smartfónu je MediaTek so štyrmi jadrami a taktom 1,3 GHz s podporou 1GB RAM. Operačný systém zariadenia bude Android 5.1. Plne laminovaný 5” HD displej s technológiou IPS odolá odleskom svetla a má 160° pozorovacie uhly. K výhodám telefónu patrí najmä podpora 3G pripojenia k mobilnému internetu. Zadný fotoaparát s rozlíšením 8 MPix ponúka nahrávanie FullHD videí. Disponuje funkciou stabilizácie, čo eliminuje rozostrenia videa pri natáčaní. Pri fotografovaní a prehliadaní fotiek oceníte funkciu priblíženia jedným prstom.

alcatel-onetouch-pop-star_2

Predná kamera s rozlíšením 5Mpix poslúži na kvalitné selfie záznamy, či videohovory v Skype. Smartfón ponúka predinštalované Android aplikácie, napríklad Google Play, Facebook, WhatsApp či Viber. Vnútorné úložisko telefónu má veľkosť 8GB, no je možné ho rozšíriť SD kartou o ďalších 32GB. Poteší aj podpora dual-SIM režimu, wi-fi ponúka štandardné režimy 802.11 b/g/n. O výdrž sa postará 2000mAh batéria s dobou nabíjania troch hodín. Kryty v balení ponúkajú štandardné farby: bielu, striebornú a zlatú.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno