Domov Novinky Alcatel OneTouch Watch: Smart hodinky za 99 eur

Alcatel OneTouch Watch: Smart hodinky za 99 eur

Zdielať

Alcatel OneTouch predstavil na veľtrhu CES smart hodinky Watch, ktoré ponúknu prémiový dizajn a priaznivú cenu. Novinka bude kompatibilná so smartfónmi, ktoré používajú operačné systémy Android aj iOS a okrem zobrazovania aktuálneho času zvládne aj príjem notifikácií, ovládanie multimédií alebo meranie fitness aktivít.

Alcatel OneTouch Watch 01

Hodinky sú v štyroch rôznych variantoch, ktoré sa líšia použitými materiálmi, budú dostupné na českom a slovenskom trhu od jari tohto roku za 99 eur s DPH. Novinka vyzerá ako klasické hodinky a ani na zápästie neucítite rozdiel od bežných náramkových hodiniek. Telo aj remienok sú tenké, tak ako je zvykom u tradičných hodiniek.

Alcatel OneTouch Watch 02

Smart hodinky namiesto ciferníku na prednej strane majú 1,22“ okrúhly displej. Vnútri sa skrývajú funkcie, ktoré od hodiniek očakávate – meranie tepu, spánku a pohybu. Na trh sa dostanú v niekoľkých variantoch – v športovej červeno-čiernej, v celobielej určenej najmä ženám, klasickej chrómovo-sivej a elegantnej kovovo-bielej.

Alcatel OneTouch Watch 03

Hodinky sú vybavené niekoľkými senzormi, ktoré sledujú a zaznamenávajú fyzickú aktivitu používateľa. Senzor srdcového tepu sa nachádza diskrétne na vnútornej strane hodiniek. Nechýba ani akcelerometer, gyroskop, výškomer a elektronický kompas. Tiež sú odolné voči prachu a vode (IP67), kapacita batérie je 210 mAh a nabíja sa cez USB konektor.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno