Domov Novinky Alcatel OneTouch uvádza na náš trh Wi-Fi tablet Pixi 7

Alcatel OneTouch uvádza na náš trh Wi-Fi tablet Pixi 7

Zdielať

Alcatel OneTouch Pixi 7 01Alcatel OneTouch uvádza na náš trh Wi-Fi tablet Pixi 7. Novinka určená pre začínajúcich používateľov zaujme predovšetkým svojou nízkou cenou, za ktorú ponúka vo svojej kategórii dostatočnú výbavu. Ľahký prístroj so sedem palcovým displejom je ideálnym spoločníkom pre voľný čas a šikovným pomocníkom na cestách.

Tenký a ľahký sedem palcový tablet má plastové telo, ktoré sa dobre drží v jednej ruke vďaka matnému povrchu na zadnej strane. Displej má rozlíšenie 960×540 pixelov. Okrem toho tu je Wi-Fi a zabudovaný infraport, ktorý možno použiť aj ako diaľkový ovládač k najrôznejším zariadením (televízia, DVD prehrávač alebo domáce audio). Miracast umožňuje premietať fotky alebo filmy z displeja tabletu bezdrôtovo na veľkú televíznu obrazovku v rozlíšení Full HD. Na prednej aj zadnej strane sa nachádza dvojica fotoaparátov so základným VGA rozlíšením.

Alcatel OneTouch Pixi 7 02

Ak svet tabletov a jeho možností ešte len spoznávate, prípadne zaobstarávate potomkovi darček na hranie, tablet môže byť dobrou voľbou. Základom je dvojjadrový procesor MediaTek MT8117, taktovaný na 1,2 GHz. Operačná pamäť má len 512 MB, vnútornú pamäť 4 GB možno ju ľahko rozšíriť pomocou microSD kariety až do veľkosti 32 GB.

Alcatel OneTouch Pixi 7 03

Operačný systém Android je vo verzii 4.4 KitKat, poteší funkcia OTG, vďaka ktorej možno pripojiť externé disky cez microUSB port. Rozmery tabletu sú 192×110×9,9 mm a hmotnosť je 285 gramov. Batéria má kapacitu 2840 mAh. Novinka sa predáva na našom trhu za 72,90 eur s DPH.

Zdroj: Tlačová správa Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno