Domov Novinky Alcatel OneTouch predstavuje smartóny Pixi 3

Alcatel OneTouch predstavuje smartóny Pixi 3

Zdielať

Alcatel OneTouch uviedol na veľtrhu CES 2015 v Las Vegas smartfóny Pixi 3. Kompaktné telefóny nižšej cenovej úrovne s uhlopriečkou 3,5 až 5“ ponúknu 3G aj LTE konektivitu. Ich hlavná výhoda však spočíva v tom, že výrobca ich bude ponúkať hneď na troch rôznych platformách.

Alcatel OneTouch Pixi 3 01

Používateľ si preto bude môcť vybrať, či bude ich telefón využívať operačný systém Firefox, Android, prípadne Windows. Telefóny okrem priaznivej ceny zaujmú deviatich farebnými variantmi. Smartfóny sa objavia aj na českom a slovenskom trhu. Dostupnosť jednotlivých modelov, operačných systémov a ceny budú upresnené v priebehu prvého štvrťroka.

Každý z telefónov rbude v predaji v celkovo deviatich farbách – čiernej, bielej, oranžovej, červenej, ružovej, žltej, zelenej, svetlo modrej alebo striebornej. Novinky zároveň zjednoduší začínajúcim používateľom prácu bohatou ponukou predinštalovaných aplikácií. Medzi nimi nechýbajú obľúbené služby, ako je Facebook, WhatsApp, Vıber alebo grafické filtre a fotoeditorov.

Alcatel OneTouch Pixi 3 02

U všetkých modeloch navyše máte možnosť voľby jedného z troch obľúbených operačných systémov. Spolu s veľkosťou prístroja si preto môžete vybrať aj svoju obľúbenú platformu, či už ide o Android, Windows Phone alebo Firefox OS. Jednotlivé modely sú hardvérovo totožné, na každom je zvoliť si systém, ktorý bude najviac vyhovovať potrebám.

Telefóny Pixi 3 umožňujú svojim majiteľom nastaviť si špeciálny režim pre hostí, ktorý chráni ich súkromie v niektorých aplikáciách alebo v galérii fotiek a videí. Výhodou je aj funkcia Dual SIM, vďaka ktorej môžete používať dve SIM karty (pracovné a súkromnú) v jednom zariadení.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Alcatel OneTouch PIXI 7 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno