Domov Novinky Alcatel OneTouch Pop v novom dizajne a s KitKatom

Alcatel OneTouch Pop v novom dizajne a s KitKatom

Zdielať

Alcatel OneTouch Pop D seriesAlcatel OneTouch uvádza na trh tri smartfóny z radu Pop, ktoré ponúkajú za rozumnú cenu dobrý výkon, dizajn a kvalitné spracovanie. Modely Pop D1, D3 a D5 sa od seba líšia veľkosťou uhlopriečky displeja, ktorá sa pohybuje od 3,5 do 4,5 palcov. Telefóny s operačným systémom Android 4.4 KitKat lákajú začínajúcich používateľov na jednoduché ovládanie a rad predinštalovaných aplikácií.

Výhodou je aj to, že pojmú hneď dve SIM karty zároveň vďaka funkcii Dual SIM. Model Pop D1 sa začne predávať v novembri za 69,99 eur, rovnako ako telefón Pop D3 s cenou 85,99 eur. Najväčší model Pop D5 je už dostupný za 99,99 eur, osloví priaznivcov väčších displejov, na ktorých sa dá pohodlne sledovať video alebo hrať hry, ponúka displej o veľkosti 4,5 palca s rozlíšením 854×480 pixelov, základom je štvorjadrový procesor.

Kompaktný model Pop D3 so štvorpalcovým displejom a rozlíšením 800×480 pixelov uspokojí používateľov, ktorí chcú byť neustále online, alebo sa pozrieť na krátke videá. Systém Android 4.4 poháňa dvojjadrový 1,3 GHz procesor, poteší 5 MPx fotoaparát.

Najmenší zástupca urobí radosť všetkým, ktorí si chcú vyskúšať výhody smartónu v malom balení. S hmotnosťou len 101 gramov je tak ľahký, vybavený 3,5 palcovým displejom s rozlíšením 480×320 pixelov, či dvojjadrovým 1 GHz procesorom.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu ALCATEL OT- 5038D POP D5 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno