Domov Novinky Alcatel OneTouch Pop 7S je telefonujúci tablet s LTE

Alcatel OneTouch Pop 7S je telefonujúci tablet s LTE

Zdielať

Alcatel OneTouch Pop 7S 01Alcatel OneTouch uviedol na trh sedem palcový tablet Pop 7S, ktorý podporuje vysokorýchlostný internet 4. generácie (LTE). Okrem toho disponuje aj funkciou telefonovania a vďaka infračervenému portu môže tiež slúžiť napríklad ako diaľkový ovládač k televízii. Novinka pracuje pod operačným systémom Android KitKat 4.4.

Výhodou je nadštandardná konektivita vo svojej cenovej kategórii a predovšetkým rýchlosť pripojenia až 110 Mbps. Tablet predstavuje ľahké a tenké zariadenie s precíznym spracovaním z pevného plastu. S kompaktnými rozmermi bez problémov schováte do vrecka alebo kabelky, takže ide o ideálneho spoločníka na cestách. Svižný chod operačného systému Android KitKat 4.4 zaisťuje štvorjadrový procesor Snapdragon 400, taktovaný na 1,2 GHz.

Na rozdiel od väčšiny štartovacích tabletov novinka podporuje vysokorýchlostné mobilné siete 4. generácie (LTE), ktoré umožňujú sťahovanie veľkých súborov alebo streamovanie videa rýchlosťou až 110 Megabitov za sekundu Mbps). V miestach s dosahom signálu Wi-Fi môžete využiť toto bezdrôtové pripojenie.

Alcatel OneTouch Pop 7S 02

Tablet zvládne s pomocou aplikácie telefón aj hlasové volania a posielanie SMS alebo MMS správ. Pre ukladanie vašich dát je k dispozícii integrovaná pamäť o kapacite 4 GB, ktorú ľahko rozšírite pomocou MicroSD kariet o ďalších 32 GB. Vďaka funkcii IR blaster môžete s tabletom pohodlne ovládať televízor, DVD prehrávač alebo domáci audiosystém priamo na displeji tabletu.

Všetok obsah zariadenia naviac zásluhou technológie Miracast môžete premietnuť na veľkú obrazovku televízora. Vaše fotografie, videá, filmy aj hry v tú ranu dostanú úplne iný rozmer. Nechýba ani pohotový 3 MPx fotoaparát vzadu a VGA kamera vpredu určená pre videohovory.

Zdroj: Tlačová správa Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno