Domov Novinky Alcatel OneTouch Pop 2 4.5 – LTE smartfón pro masy

Alcatel OneTouch Pop 2 4.5 – LTE smartfón pro masy

Zdielať

Alcatel OneTouch Pop 2 4.5 01Alcatel OneTouch uviedol u nás prvý telefón z cenovo dostupné radu Pop ktorý ponúka rýchly mobilný internet LTE. Kompaktný model Pop 2 (4.5) s 4,5″ displejom, operačným systémom Android 4.4 KitKat 5 MPx foťákom cielia na mladých, začínajúcich alebo menej náročných používateľov. Tým okrem pomeru ceny a výkonu umožní bleskové sťahovanie dát z internetu, plynulé prehrávanie videí aj dostatočný výkon pre hranie hier. Novinka sa predáva za 129,90 eur s DPH. V prvom štvrťroku budúceho roka sa navyše objaví vo voľnom predaji aj verzia pre dve SIM karty.

Telefón reflektuje aktuálny rozvoj mobilných sietí štvrtej generácie a vďaka priaznivej cene sprístupňuje ich možnosti oveľa širšiemu okruhu užívateľov. Podpora LTE sietí umožňuje sťahovať dáta rýchlosťou až 150 Mbps, čo je viac ako trikrát rýchlejšie ako v prípade najvýkonnejších 3G sietí. LTE zabezpečí absolútne plynulé prehrávanie HD videí na internete alebo plnohodnotné hranie online hier. V prípade potreby naviac rýchlosť sťahovania môžete ešte zvýšiť kombináciou LTE a Wi-Fi sietí prostredníctvom funkcie Download Booster.

Alcatel OneTouch Pop 2 4.5 02

Štvorjadrový Qualcomm Snapdragon 410 MSM8916 (takt 1,2 GHz) a 1 GB RAM sú základom, vnútorná pamäť má 8 GB, ktorú môžete rozšíriť o ďalších 32 GB prostredníctvom microSD karty. Operačným systémom je Android KitKat 4.4, o zobrazenie sa postará 4,5″ displej, ktorý má rozlíšenie 854×480 pixelov. Smartfón ponúka funkciu prebudenia poklepaním na displej alebo funkciu priblíženia a oddialenia jediným prstom.

Zdroj: Tlačová správa Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno