Domov Novinky Alcatel OneTouch GO Watch – Hodinky odolné proti vode a prachu

Alcatel OneTouch GO Watch – Hodinky odolné proti vode a prachu

Zdielať

Alcatel OneTouch začal u nás predávať smart hodinky GO Watch určené aktívnym používateľom. Hodinky sú odolné proti nárazom, vode i prachu (IP67), vedia merať tep, kroky, fyzický výkon i zobraziť aktuálne emócie užívateľa. Sú kompatibilné s operačnými systémami iOS aj Android a ich dizajn si môžete prispôsobiť úplne podľa svojho.

Alcatel OneTouch GO Watch 01

Na našom trhu sa predávajú za 99,90 eur s DPH. Hodinky možno spárovať s akýmkoľvek smartfónom s operačným systémom Android 4.3 a vyšším, resp. s iOS 7 a vyšším. Vďaka tomu budú hodinky informovať najrôznejšími notifikáciami – o prijatí SMS, e-mailu, hovoroch, správach zo sociálnych sietí, alebo môžu navigovať priamo z aplikácie Google Mapy. Ak používateľovi príde správa, nemusí vyťahovať mobil z vrecka – prečíta si ju rovno na hodinkách. Zároveň bude vedieť, kto volá a prípadne stlmiť zvonenie alebo odmietnuť hovor.

Alcatel OneTouch GO Watch 02

Hodinky vydržia vďaka batérii s kapacitou 225 mAh 2-5 dní používania. Pre nabíjanie nepotrebuje používateľ špeciálnu nabíjačku – zariadenie možno nabiť prostredníctvom microUSB kábla. Na výber majú používatelia z troch farieb – bielo-šedej, čierno-červenej a bielo-modro-zelenej.

Zdroj: Alcatel

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno