Domov Novinky Aký je rozdiel v označení? Ascend P7 mini vs. G6 LTE

Aký je rozdiel v označení? Ascend P7 mini vs. G6 LTE

Zdielať

Huawei Ascend P7 mini vs. G6 LTEAký je rozdiel v označení Ascend P7 mini vs. G6 LTE? Ide o rovnaký model, alebo o dva rôzne modely? Túto otázku si kladie zrejme nejeden čitateľ nášho portálu. Radi by sme touto cestou vyjasnili a opravili určité nepresnosti, ktoré sa v posledných dňoch objavujú.

Nepresnosti sa objavujú v súvislosti s predstavením nového modelu smartfónu Huawei Ascend P7 mini, prípadne Huawei Ascend G6 LTE/4G. Ide o dva úplne totožné modely telefónov iba s tým rozdielom, že na niektorých trhoch (najmä v západoeurópskych krajinách) je tento model pomenovaný a uvedený na trh pod názvom Ascend P7 mini. Na Slovensku a v Českej republike bude tento nový model telefónu uvedený na trh približne v druhej polovici mája pod označením Ascend G6 LTE (4G), pričom 3G verzia tohto modelu bude dostupná vo voľnej distribúcii a LTE (4G) verzia u vybraných operátorov.

Na to akú ďalšiu produktovú novinku spoločnosť Huawei chystá si však musíme počkať ešte niekoľko dní, konkrétne do stredy 7. mája, kedy sa bude na tlačovej konferencii v Paríži konať oficiálne predstavenie tejto novinky, o ktorej vás pochopiteľne budeme informovať.

Zdroj: Tlačová správa Huawei

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno