Domov Novinky Aktualizovaný SteamOS podporuje AMD a Intel Graphics

Aktualizovaný SteamOS podporuje AMD a Intel Graphics

Zdielať

Steam OSValve vydala novú správu kde informuje, že Steam OS bol aktualizovaný na podporu grafických čipov Intel a AMD. Podľa spoločnosti Valve sa do aktualizovanej verzie operačného systému stiahnu a nainštalujú automaticky.

Pozrime sa najprv na grafické karty AMD teraz podporovaných Steam OS, zoznam obsahuje desktopové grafické karty Radeon HD 5000 série a novšie, AMD APU obsahujúce grafiku HD 6000 a novšie a Mobility Radeon HD (Radeon radu M) od série 5000 a novšie. Úplný zoznam skontrolujte AMD Catalyst 13.11 LINUX Beta V9.95 na stránke .Tiež si môžete stiahnuť tento ovládač TU . Môžete vidieť, že AMD výslovne uvádza Steam OS v jeho dokumentácii.

Steam OS-2

Podpora grafiky Intel bol pridaný pár dní predtým, než dorazila aktualizácia pre ovládač AMD vypustená do operačného systému a práve opäť aktualizovaný tak, aby “Mesa 10.0.1” v tejto verzii Alchemist OS. Zoznam kompatibility pre grafiky Intel nebola doteraz nikde zverejnená. Opravy, ktoré prišli do služby operačného systému zahŕňa rad zmien s cieľom uľahčiť aktualizáciu Steam Controller firmvéru, ktorým sa ustanovuje grafické trhanie a žmýkanie z rôznych audio závad. Kompletný zoznam zmien v aktualizácii nájdete na webe Komunity služby Steam.

Steam OS-3

Ak uvažujete o stavbe Steam zariadenia teraz máte oveľa viac možností pre grafické karty a integrované grafiky. Okrem toho budete potrebovať 64 bitový procesor, 4 GB RAM, 500 GB disk a UEFI dosku.

Zdroj: Hexus

Zdielať
Predchádzajúci článokGigabyte Aorus X7: tenký notebook s SLI
Nasledujúci článokLenovo predstavilo nový ThinkPad X1 Carbon
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno