Domov Novinky Aktualizácia EMUI 3.0 pre smartfón Honor 6 je dostupná

Aktualizácia EMUI 3.0 pre smartfón Honor 6 je dostupná

Zdielať

V týchto dňoch prebieha naprieč európskym krajinami významná softvérová aktualizácia mobilného telefónu Honor 6, vlajkovej lodi rovnomennej značky. Inovované podoby používateľského prostredia EMUI verzie 3.0 sa vďaka tomu čoskoro dočkajú aj tuzemskí majitelia prístroja.

Honor 6 EMUI 3.0

Verzia EMUI 3.0 ponúkne používateľom elegantnejší a prehľadnejší dizajn aj viac možností pre celkové prispôsobenie vzhľadu prostredia. Prepracovaná bola vysúvacia lišta s rýchlym prístupom k základným funkciám, meniť možno ľahko tiež veľkosti widgetov na ploche.

Honor 6 01

Ďalšieho vylepšenia sa dočkala správa kontaktov a upozornení, funkcie pribudli tiež v prehrávači hudby, hodinách alebo kalendári. Nové možnosti v podobe jednoduchého pridania vodoznaku, automatického skrášlenia portrétov alebo zabudovaného čítania QR kódov získala tiež aplikácia pre fotenie.

Honor 6 02

Oproti predchádzajúcej verzii prinesie EMUI 3.0 celkom 845 vylepšení, ktoré vychádzajú zo spätnej väzby 10 miliónov používateľov. Aktualizácia je pre majiteľov smartfónu Honor 6 dostupná, jej dostupnosť si môžete skontrolovať v menu nastavenia -> aktualizácie. Upozorňujeme, že po aktualizácii dôjde k obnoveniu domácej obrazovky do východzej podoby a nastavenia plochy budú stratené.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Honor 6 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno