Domov Novinky Ako správne vybrať telefóny pre ženy?

Ako správne vybrať telefóny pre ženy?

Zdielať

zena-a-telefonUrčite už každý z nás zažil situáciu, keď potreboval kúpiť darček pre nejakú ženu k sviatku. Či už sú to narodeniny, meniny, vianoce, alebo iné sviatky. Pre mamu, babku, manželku, priateľku alebo dcéru. Ale v dnešnej dobe je na trhu také množstvo produktov a tovarov, že niekedy ani nevieme, čo dotyčnú dámu poteší.

Jedným z riešení by mohlo byť kúpiť mobilný telefón, ten poteší každého. Ale ako ho správne vybrať, tak aby sme aspoň trošku trafili vkus,štýl a požiadavky budúcej majiteľky? Tak s tým Vám práve poradíme. Aby sme  sa vedeli pre kúpu správne rozhodnúť mali by sme o budúcej majiteľke mobilného teléfonu vedieť pár maličkostí, hlavne na čo najviac bude svoj mobil  používať. Dá sa povedať, že ženy tak  môžme rozdeliť do piatich kategórií:

1. Stará mama: Staršia dáma vo vyššom veku, ktorá svoj telefón používa len na občasné telefonovanie s rodinou, v podstate iba na to takže ostatné funkcie nie sú až také dôležité.

Čo vyžaduje od telefónu?

– Klávesnica s väčšími číslicami
– Väčší displej
– Dlhá výdrž batérie

Vhodné telefóny:

Alcatel-One-Touch-2000huawei-g5000
Alcatel OneTouch 2000                                    Huawei G5000

2. Ukecaná: Je to typ ženy, ktorá od telefónu požaduje len primárne funkcie, ako sú telefonovanie a smskovanie, na ostatné funkcie si až tak veľmi nepotrpí.V podstate na fotenie nosí zvlášť foťák, na počúvanie hudbu MP3.

Čo vyžaduje od telefónu?

– Pohodlná klávesnica
– Jednoduché ovládanie
– Dlhá výdrž batérie

Vhodné telefóny:

Nokia-100Samsung E1200
Nokia 100                                                                Samsung E 1200

3. Štýlová: Sem patria dievčatá a ženy mladších vekových kategórií, ktoré od mobilu požadujú novšie technické vymoženosti a plne využívajú toto zariadenie ako ,,all in one”. Teda mobil, fotoaparát, MP3 a podobne.

Čo vyžaduje od telefónu?

– Dizajn
– Dotykový displej
– Štýlový vzhľad
– Lepší fotoaparát
– MP3 prehrávač
– Internetový prehliadač

Vhodné telefóny:

LG Optimus L5 IInokia_lumia-520
LG Optimus L5 II                                                                 Nokia Lumia 520

4. Podnikateľka: Je to vlastne kombinácia druhého a tretieho typu ženy. Telefonuje veľa, esemeskuje menej, ale vyžaduje v telefóne špeciálne funkcie pre svoj biznis, hlavne aby mohla mať nonstop prístup na svoj e-mail a prehliadač dokumentov.

Čo vyžaduje od telefónu?

– Kapacita batérie
– Veľký dotykový displej
– E-mail v mobile
– Prehliadač dokumentov
– Plánovač
– Internetový prehliadač

Vhodné telefóny:

iPhone5SSamsung-Galaxy-Note-3
Apple iPhone 5S                                                Samsung Galaxy Note 3

5. Facebookáčka: Je to typ ženy, ktorá je za každých okolností v spojení s celým svetom prostredníctvom sociálnych sietí, či už na Facebooku, Twiteri, alebo iných. Nestačia jej priemerné funkcie, musí mať to najlepšie, čo trh ponúka.

Čo vyžaduje od telefónu?

– Podpora sociálnych sietí
– Internetový prehliadač
– Rozšíriteľná pamäť
– Kvalitný fotoaparát

Vhodné telefóny:

zte-blade-gHTC Desire 500
ZTE Blade G                                                                       HTC Desire 500

Tak, čo? Poradili sme Vám? Netreba však zabúdať na jednu podstatnú vec. Mobilný telefón je spotrebný tovar a výrobcovia počítajú s tým, že ho v priemere raz za dva roky vymeníme. A určite pred kúpou odporúčame navštíviť nejakú stránku, ktorá sa špecializuje na recenzie mobilných zariadení. Napríklad aj na tej našej nájdete množstvo užitočných informácii, ktoré určite pomôžu pri správnom výbere nového mobilného telefónu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno