Domov Novinky Ako ovládať klimatizáciu pomocou aplikácie v telefóne

Ako ovládať klimatizáciu pomocou aplikácie v telefóne

Zdielať

Chcete si nastaviť príjemnú teplotu už cestou z práce? Klimatizáciu Samsung jednoducho spustíte pomocou aplikácie v telefóne alebo tablete. Ako funguje aplikácia Smart Wi-Fi?

K ovládaniu klimatizácie Samsung pomocou telefónu stačí nainštalovaná aplikácia Smart Wi-Fi a stabilné internetové pripojenie. Keď zistíte, že ste zabudli pred odchodom z domu jednotku vypnúť, behom pár sekúnd to napravíte. Rovnako ľahko na diaľku nastavíte preferovanú teplotu pri príchode domov. Od domova môžete byť kľudne tisíce kilometrov ďaleko. Čo všetko môžete nastaviť na diaľku?

Záleží, či ste práve doma, alebo mimo. Z domova môžete plne ovládať klimatizáciu mobilom namiesto diaľkového ovládača. Na vzdialený prístup máte k dispozícií len niektoré funkcie. Keď ste doma, môžete: zapnúť/vypnúť klimatizáciu/naplánovať čas spustenia; spravovať režim prevádzky – automatický, vetrák, kúrenie, chladenie; nastavovať teplotu; zapnúť funkciu D´light cool – nastaví a stráži príjemnú vlhkosť a teplotu. Ideálna funkcia nielen pre ľudí, ale napríklad aj pre kvetiny v interiéry. Môžete tiež vyčistiť vzduch funkciou Virus Doctor – odstraňuje takmer 100 % všetkých vírusov vrátane chrípkového, väčšinu baktérií, prachu, peľu a iných alergénov; spustiť nočný program Good´sleep; spustiť úsporný režim Smart Saver; zapnúť tichý chod; alebo zapnúť automatické čistenie.

Keď ste mimo domu, môžete zapnúť/vypnúť klimatizáciu/naplánovať čas spustenia; spravovať režim prevádzky – automatický, vetrák, kúrenie, chladenie a nastavovať teplotu. Ovládanie klimatizácie na diaľku v každodennej praxi je jednoduché, stačé otvoriť aplikáciu Smart Wi-Fi a na domovskej stránke kliknite na položku In home alebo Out home podľa toho, či sa zrovna nachádzate doma, alebo ste preč. Vyhľadať svoje klimatizačné zariadenie a klepnúť naň. Následne môžete zmeniť informácie o zariadení a pomenovať si ho. To sa hodí, keď máte doma viac klimatizačných jednotiek a chcete ich ovládať samostatne.

Medzi výhody aplikácie Smart Wi-Fi od Samsungu patrí možnosť klimatizáciu zapnúť už cestou domov. Vrátite sa tak do príjemne vychladeného prostredia. Teplotu môžete nastaviť aj v miestnosti, kde práve spí vaše dieťa, bez toho aby ste ho budili. Vystačíte si bez diaľkového ovládania. A tiež sa nemusíte sa báť, keď omylom opustíte dom so zapnutou klimatizáciou. Vypnete ju jednoducho odkiaľkoľvek s prístupom k internetu. Už žiadne príchody do rozpálenej, alebo naopak studenej domácnosti. Nastavte si teplotu už cestou domov so šikovnou aplikáciou Smart Wi-Fi od Samsungu.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno