Domov Návody Ako nainštalovať laucher z Galaxy S8 na iné smartfóny?

Ako nainštalovať laucher z Galaxy S8 na iné smartfóny?

Zdielať

Spoločnosť Samsung vydala novú aktualizáciu aplikácie spúšťače TouchWiz Home, na Galaxy S8 (verzia 6.02). To znamená, že nový aktualizovaný spúšťač bude taký, ako je predinštalovaný na Galaxy S8 a Galaxy S8+.

Existuje niekoľko zmien používateľského rozhrania a ďalšie vylepšenia s aktualizovaným spúšťačom, ale aktualizácia zatiaľ nie je k dispozícii vo všetkých krajinách. Tam, kde je k dispozícii, môžete jednoducho aktualizovať svoj aktuálny spúšťač TouchWiz Home z Obchodu Play. Z miest, kde k dispozícii nie je, môžete sťahovať z tohto odkazu.

Nový spúšťač Galaxy S8 bude fungovať len na smartfónoch Samsung, ktoré používajú Android 7.0 Nougat. Ak teda máte zariadenie, ktoré je stále v systéme Android 6.0 Marshmallow, nemôžete túto aplikáciu aktualizovať.

Ak dávate prednosť domovskej obrazovke, ktorá vyzerá čistejšie, a hladšie spúšťač, odporúčame nainštalovať aktualizáciu. Ak ho chcete nainštalovať ručne, uistite sa, že v nastavení mobilného telefónu je začiarknuté políčko Neznáme zdroje a potom nainštalujte stiahnutý súbor APK.

Zdroj: The Android Soul

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno