Domov Nezaradené Aj lacnejšie modely iPhonov môžu byť nabité funkciami

Aj lacnejšie modely iPhonov môžu byť nabité funkciami

Zdielať

Milovníci iPhonu majú výborný vkus. Kvalitné technológie, ktoré sú doplnené o všetky novinky sú aktuálne na trhu k dispozícií v každom novom mobile tejto značky.

Ak preto ešte len premýšľate nad prechodom zo systémov Android na iOS, nerozhodujte sa príliš dlho, pretože práve o tento čas budete ukrátený, keď sa budete musieť s týmto skvelý výrobkom zoznamovať. Zvyknete si rýchlo a potom už nebudete chcieť žiadnu inú značku telefónu. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, prečo je iPhone tak skvelý mobil. Keď prišiel na trh iPhone 11 bol to akýsi prelom. Zaujímavé farby, displej, najnovšie technológie, ktoré boli ešte vylepšené z predchádzajúcich modelov. Nebola ale vyrobená len jedna verzia. Popri tej hlavnej s označením Pro, bola na trh dodaná aj klasická.

Líši sa počtom kamier. V klasickej máte len dve, ale to neznamená, že fotí horšie. Ide o nepatrné rozdiely. Kde sú ale rozdiely zjavné, je cena. Ušetríte a ešte získate aj špičkový mobil od firmy Apple, ktorá je známa po celom svete. Tento mobil obsahuje naozaj všetko, čo budete potrebovať a uľahčí vám každodenný život. Predsa len, mobil používame takmer každú chvíľku a aj drobnosti spravia radosť. Ako vždy je výber z dvoch variant vnútornej pamäte. Silná batéria a kvalitné sklo sú neustále žiadané parametre.

Nechýba ani NFC, ktoré sa stáva stále častejším spoločníkom nielen keď si doma zabudnete peňaženku. Vodeodolná konštrukcia nie je stále štandardom pri mnohých značkách. Našťastie tento mobil má štandardy omnoho vyššie. Rozpoznávanie tváre je jedno z najlepších. Nemusíte sa báť, že by vás systém nespoznal, ak nie ste dobre oholený alebo máte inak zmenenú tvár. Výkon zabezpečuje 4GB RAM a taktiež 6 jadrový procesor, takže môžete zabudnúť na dlhé odozvy alebo mrznutia. Veľkou výhodou je možnosť eSim karty, ktorú podporujú už aj u nás viacerí mobilní operátori. Tak, čo poviete, nevyskúšate to s týmto novým a špičkovým mobilom aj vy?

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno