Domov Novinky Airlive má IP kamery odolné proti vandalom

Airlive má IP kamery odolné proti vandalom

Zdielať

Airlive BU-3026Mechanická odolnosť elektrických zariadení je definovaná pomocou značky IK, ktorá na stupnici od 0 do 10 určuje množstvo mechanickej energie, ktorú je schopné zariadenie absorbovať bez jeho poškodenia. Ako skúšobné zariadenie sa používa pružinový prístroj, palička a voľne padajúce kladivo.

Pri výbere kamier do verejných priestorov, výrobných prevádzok a športovísk. Je nutné zvážiť možné poškodenie kamier a zvoliť kamery so zodpovedajúcim stupňom ochrany krytom IK, aby bolo zabránené poškodeniu napríklad Vandalizmom. Kamery Airlive spĺňajú odolnosť IK10, čo znamená, že znesú mechanickú energiu 20 joulov, teda útok 5 kg kladivá zo 40 cm vzdialenosti bez toho, aby sa poškodili.

Certifikáciu IK10 spĺňajú kamery Airlive MD-3025 a MD-3025-IVS, ktoré sú 3 MPx mini IP kamery s nočným videním a IR filtrom. Ďalej modely BU-3026 a BU-3026-IVS, ktoré sú 3 MPix širokouhlej kamery s analýzou videa. Nakoniec tiež modely OD-2050HD 2 MPx vonkajšia PoE kamera s IR filtrom a OD-2060HD 2 MPx otočná vonkajšia PoE IP kamera. Tieto kamery sú vhodné do obchodných centier, bánk, na parkovisko a tiež verejných priestorov napríklad na stanici, nákladných priestoroch atď.

Zdroj: Tlačová správa Airlive

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno