Domov Novinky Ainol Numy Note 7 – Dostupný 3G tablet s osemjadrom

Ainol Numy Note 7 – Dostupný 3G tablet s osemjadrom

Zdielať

Ainol Numy Note 7 01Na Slovensku sa začal oficiálny predaj kompaktného tabletu Ainol Numy Note 7, ktorý zaujme svojou rozšírenou konektivitou, spracovaním a najmä výkonným 8-jadrovým procesorom. Tak ako aj pri ostatných tabletoch Ainol, môžete aj v tomto prípade očakávať veľmi priaznivú cenu. Patrí medzi 7 palcové tablety, ktoré si svoje uplatnenie nájdu doma ale i na cestách.

Jedným z lákadiel je Full HD IPS displej s výbornými zobrazovacími schopnosťami, ktorý zaujme jemným a verným vykreslením farieb. Ďalším lákadlom je vnútorná výbava, ktorej centrom je výkonný 8 jadrový procesor MediaTek MTK6592 taktovaný na 1,7 GHz. O grafiku sa stará čip Mali 450, dostupná je 1 GB operačnej pamäte. Tablet disponuje vnútornou kapacitou 16 GB – rozšíriteľnou vďaka slotu pre microSD karty.

Ainol Numy Note 7 02

Do tretice to najlepšie. Tablet má dva sloty na SIM karty, podporuje 3G, GPS a Bluetooth. Využiť ho teda môžete aj na navigáciu. Zároveň ním zvládnete aj telefonovať a písať SMS. Predná kamera má rozlíšenie 2 MPx a zadná 5 MPx. Tablet je dostupný s operačným systémom Android 4.4 KitKat.

Ainol Numy Note 7 03

Aktuálne sú dostupné dve farebné verzie: čierna a bielo-zlatá. Zadný kryt tohto tabletu je vyrobený z kovu, jeho konštrukcia je teda dostatočne pevná. Ainol Numy Note 7 má batériu s kapacitou 3300 mAh. Na Slovensku sa tento tablet predáva s 2-ročnou zárukou za uvádzaciu cenu 189 eur.

Zdroj: Tlačová správa TabletStore.sk

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno