Domov Novinky Aerocool XPredator: červené skrine pre náročných

Aerocool XPredator: červené skrine pre náročných

Zdielať

XPredator Avenger 01Aerocool dal o sebe vedieť pomocou dvoch nových modelov počítačových skríň XPredator Avenger a XPredator X3 Avenger, ktoré sú určené pre náročnejších užívateľov a ich výkonné počítačové zostavy. To sa týka predovšetkým Super Toweru XPredator Avenger.

Aerocool Advanced Technologies teda pripravil dve nové herné skrine – Super Tower XPredator Avenger a Middle Tower XPredator X3, pričom obe sú súčasťou série PGS-B. Hoci sa to možno nezdá, Aerocool sa tu pri výbere farieb skôr krotil, pretože zvyčajne používa skôr mix čiernej, bielej, červenej a modrej, zatiaľ čo tu sa obmedzil na červenú a zlatú.

Obsiahle zostavy bude teda hostiť predovšetkým veľký XPredator Avenger, ktorý má vo vnútri priestor pre základné dosky formátov ATX, Flex-ATX, uATX, E-ATX a takisto XL-ATX. Model XPredator X3 sa obmedzuje na ITX, Micro-ATX a ATX, čiže štandard, ale na rozdiel od väčšiny Middle Tower má osem záslepiek, čiže o jednu viac.

XPredator Avenger 02

XPredator Avenger ďalej ponúkne celkom šesť 5,25″ pozícií a rovnako toľko pre 3,5″ alebo 2,5″ zariadení plus jednu externú 3,5″ šachtu. Menšia skriňa má osem pozícií pre SSD, či disky, pričom ani tu nechýba externá šachta a navyše Hot Swap Slot na prednom paneli pre 2,5″ SSD alebo HDD. Obe skrine potom majú Bezšrubkovú montáž komponentov, teda až na pevné disky, ktoré sa musia do rámčekov priskrutkovať.

XPredator X3 Avenger 01

Čo sa týka priestoru pre komponenty, veľký Avenger môže niesť až 185 mm vysoký procesorový chladič a až 330 mm dlhé karty. Menší Avenger potom má miesto pre rovnako veľký chladič a 310 mm karty. Samozrejmosťou sú pozície pre radiátory, kopu ventilátorov, systém pre správu kabeláže a otvory pre hadičky vodného chladenia.

XPredator X3 Avenger 02

Zaujímavý sú tiež predné I/O panel s dvoma USB 3.0 aj 2.0, konektory pre mikrofón a slúchadlá a navyše tu máme port eSATA a u oboch skríň takisto dvojkanálový regulátor otáčok ventilátorov. Skrine by sa mali začať dodávať do obchodov už v tomto týždni. Aerocool XPredator Avenger bol ocenený na 125 euro bez dane a XPredator X3 Avenger na 105 euro.

Zdroj: Tlačová správa Aerocool

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno