Domov Novinky ADATA XPG Spectrix D60G pokoril rekord v pretaktovaní

ADATA XPG Spectrix D60G pokoril rekord v pretaktovaní

Zdielať

Rekord v pretaktovaní operačnej pamäte padol na zostave s procesorom Intel Core i9, základnou doskou MSI MPG Z390I Gaming Edge AC a LN2 chladením.

ADATA oznámila, že XPG Overclocking Lab pretaktoval DDR4 pamäťový modul Spectrix D60G RGB na frekvenciu 5634 MT/s, čím bol prekonaný predchádzajúci rekord. K úspešnému pretaktovaniu došlo na zostave s procesorom Intel Core i9 a základnou doskou MSI MPG Z390I Gaming Edge AC s LN2 chladením. Výsledky boli overené a publikované na webe HWBOT. Pamäte sú teda určené hráčom, taktovačom a potešia aj efektným RGB podsvietením, z čoho môžu mať radosť používatelia so sklenenou bočnicou.

Výhodou je, že výrobca umožňuje herné zážitky vylepšiť programovateľnými svetelnými efektami čo znamená, že individuálne nastavenie podsvietenia pamätí prebieha v aplikácii od výrobcu a to priamo v operačnom systéme, alebo v aplikáciách výrobcov základných dosiek, s ktorými je pamäťový čip kompatibilný. Používatelia si môžu vybrať z niekoľkých rytmov blikania, rýchlostí pulzovania, úrovňami intenzity podsvietenia a meniť rad ďalších parametrov. Modul okrem toho podporuje Intel Extreme Memory Profiles (XMP) 2.0, takže pretaktovanie prebieha pohodlne priamo v operačnom systéme.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno