Domov Novinky ADATA uvádza XPG Z1 DDR4 Overclocking Memory

ADATA uvádza XPG Z1 DDR4 Overclocking Memory

Zdielať

ADATA XPG Z1 DDR4 01Spoločnosť ADATA  uvádza prvé DDR4 pamäte pre overclocking XPG série – XPG Z1, ktoré podporujú ultimátny výkon najnovšej platformy Intel Haswell-E. S výhodami DDR4 tak nie sú XPG Z1 len silnou zbraňou na gaming, ale aj dôležitým komponentom pre pretaktovanie. DDR4 prekonáva DDR3 nielen vo vyššom výkone, ale aj v nižšej spotrebe energie.

Prevádzkové napätie sa znížilo z 1,5Voltov na 1,2Voltov, čo predstavuje zníženie energie o 20%, čím udržiavajú systém pri nižšej teplote pre stabilnejšiu prevádzku. S taktom až 2800 MHz, časovaním CL 17-17-17 a šírkou pásma prenosu 22 GB/s, vykonávajú XPG Z1 efektívnejší transfer dát, než tomu bolo doposiaľ. Na pretaktovanie potrebujú len 1,2 Voltov na dosiahnutie vysokej taktovacej frekvencie 2800 MHz. Navyše SPD (Serial Presence Detect) umožňuje XPG Z1 priamu aplikáciu bez potreby zmeny nastavení v BIOS, čo uľahčuje použitie a stabilitu systému.

ADATA XPG Z1 DDR4 02

Dizajn XPG Z1 inšpirovaný krídlom tryskáča s karbónovou textúrou pretekárskeho auta, symbolizujú extrémny výkon. Vďaka unikátnej technológii vedenia tepla a 10-vrstvám PCB s 2oz medi, môžu byť čipy na XPG Z1 v kontakte s chladičmi priamo, čo zabezpečí IC a PCB prostredie rovnakej teploty, čím sa zníži ich elektrický odpor a spotrebúvajú menej energie pri výrazne vyššej kvalite prenosu signálu.

ADATA XPG Z1 DDR4 03

Moduly XPG Z1 DDR4 DRAM sú vyrobené z vysoko kvalitných čipov, ktoré sú vyberané prísnym filtrovaním. Využívajú tiež kvalitné PCB (Printed Circuit Board), ktoré účinne predlžuje životnosť pamäťových modulov. ADATA navyše poskytuje zákazníkom na pamäťové moduly ako dôkaz vysokej spoľahlivosti doživotnú záruku s vynikajúcou podporou.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno