Domov Novinky ADATA uvádza UV130 USB Flash Drive

ADATA uvádza UV130 USB Flash Drive

Zdielať

ADATA UV130 USB Flash Drive 01Spoločnosť ADATA predstavila UV130 USB Flash Drive. Vzhľad vysoko kvalitného titánového kľúča s využitím pevnej zinkovej zliatiny a otvorom inšpirovaným spojlerom závodného automobile robia nielen vysoko odolný kľúč, ale aj štýlový módny doplnok pre každodenné použitie. Disk má jednoduchý a pritom veľmi atraktívny vzhľad.

Pod ním sa ukrýva precízne spojenie technológie s odolným telom zo zinkovej zliatiny pre vyššiu životnosť. Určený je pre ľudí, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, no zároveň očakávajú praktické použitie a výnimočný štýl. Práve preto je dizajn UV130 s veľkým otvorom inšpirovaný tvarom spoileru pretekárskeho automobilu, aby sa zvýraznila jeho mobilita. Veľký otvor pre remienok ho umožňuje ľahko prenášať aj ako prívesok na kľúčoch.

ADATA UV130 USB Flash Drive 02

Na splnenie rôznych požiadaviek na skladovaciu kapacitu je disk k dispozícii v kapacitách 8 GB a 16 GB. Okrem toho si môžu majitelia USB flash diskov ADATA stiahnuť bezplatný softvér UFDtoGO a OStoGO a užívať si doživotnú záruku vysokej mobility a pohodlia. USB Flash Drive UV130 bude k dispozícii prostredníctvom vybraných predajcov a distribútorov.

Zdroj: Tlačová správa ADATA

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno