Domov Novinky ADATA uvádza SSD Premier SP550 SATA 6 Gbps

ADATA uvádza SSD Premier SP550 SATA 6 Gbps

Zdielať

ADATA uvádza SSD Premier SP550 s architektúrou triple-level cell (TLC) pre cenovo dostupné riešenie SSD bez obmedzenia výkonu. SP550 používa TLC flash a najnovší kontrolér SMI pre najlepší možný upgrade z pohľadu výhodnosti pomeru ceny voči výkonu.

ADATA Premier SP550 01

V porovnaní s ostatnými SSD to predstavuje mimoriadnu životnosť, indikovanú aj vyššou hodnotou celkovo zapísaných bajtov (TBW) – údaj reprezentujúci koľkokrát dokáže disk zapísať stanovenú kapacitu počas svojej životnosti. SSD využíva na zvýšenie výkonu v prípade potreby SLC caching pre rýchlejšie čítanie/zápis. Podporuje tiež režim SATA DevSlp (device sleep), čo znižuje spotrebu elektrickej energie, čím znižuje prevádzkové náklady a zároveň poskytuje dlhšiu výdrž batérii pri práci na notebooku.

ADATA Premier SP550 02

S opravou chýb low-density parity, alebo LDPC ECC, sa minimalizujú chyby dát a predlžuje sa život SSD. Smart data shaping udržuje konzistentnosť operácii a zabraňuje nadmernému opotrebeniu NAND flash rovnomerným rozdeľovaní záťaže disku, zatiaľ čo RAID engine zvyšuje spoľahlivosť dát. Dodávaný softvér zahŕňa aj Acronis True Image HD pre rýchlu migráciu dát na nový systém (duplikovanie starého disku na nový) a softvér ADATA Toolbox, ktorý obsahuje nástroje na monitorovanie a manažovanie SSD, kontrolu stavu, úrovne opotrebenia a zisťovanie informácií o životnosti disku.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno